תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עומר חנין חתם במיינץ לארבע שנים: "חלום שהתגשם"

הפועל חדרה - מכבי חיפה 0:2
שוער חדרה השלים את מעברו לבונדסליגה, אולם יתחיל את הדרך בקבוצה עד גיל 23: "הוא הוכיח לנו שהוא מוכן ללמוד ורוצה להצליח", סיפר המנהל המקצועי שרודר. השחקן הוסיף: "אעשה הכל כדי לייצג את ישראל בכבוד"
אפשר לומר שבשעה טובה ומוצלחת, יש לנו נציג נוסף בבונדסליגה הגרמנית: שוער הנבחרת האולימפית והפועל חדרה עומר חנין חתם היום (שישי) לארבע שנים במיינץ, כך אישר המועדון.

לאחר שהרשים במבחנים שערך במועדון, השוער בן ה-21 שמחזיק באזרחות פורטוגלית חתם רשמית, כך שלא ייחשב לזר. "הכרנו את עומר בזכות הופעותיו הטובות בנבחרת הצעירה של ישראל והוא הרשים אותנו באימוניו כאן, הוא הראה לנו שהוא אחד שמוכן ללמוד ויש לו את הרעב להצליח. הוא כבר החל ללמוד גרמנית והציב לעצמו מטרות. הוא יזכה להזדמנות בקבוצה עד גיל 23", אמר המנהל המקצועי רובן שרודר. 

חנין ייצא עם הקבוצה למחנה האימונים בחודש הבא ובאמצעות סוכנו אדם קידן אמר לאחר החתימה: "לחתום במיינץ זה חלום אמיתי ורגע מרגש. לא שוכח מאיפה הגעתי מעריך כל רגע. מהרגע שהתאמנתי פה לא היה לי ספק שאקח את הזדמנות. ואעשה הכל לייצג את בכדורגל ישראלי הכבוד ואותי בפרט. מחכה כבר להתחיל". חנין מוצג במיינץ (האתר הרשמי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ