תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מונצ'י: "בן ידר יעזוב? יש לנו את דאבור שלא מפסיק לכבוש"

זלצבורג - נאפולי 1:3. דאבור כבש
המנהל המקצועי של סביליה החמיא לחלוץ: "חסר לנו שחקן מסוגו, רכשנו אותו במחיר מציאה", אך סייג: "אנחנו עדיין לא יודעים האם הוא מסוגל להביא את היכולות שלו לידי ביטוי גם בספרד". וגם: עתידם של סראביה ובאנגה
אחרי שעזב את רומא במהלך העונה וחזר לסביליה, המנהל המקצועי מונצ'י עובד מסביב לשעון על ההכנות לעונה הבאה והיום (שלישי) הוא התראיין בספרד והתייחס בין היתר גם לרכש החדש מואנס דאבור, שכזכור חתם בשורות האנדלוסים ששילמו לרד בול זלצבורג 15 מיליון יורו בחודש ינואר האחרון.

"דאבור הוא חלוץ שכובש הרבה שערים וזה משהו שבהחלט היה חסר לנו בעונה החולפת. אני חושב ש-15 מיליון יורו זה מחיר מצוין", הסביר מונצ'י והוסיף: "כרגע יש שני דברים שאנחנו עוד לא יודעים לגביו: האם הוא מסוגל להביא את היכולות שלו לידי ביטוי בקבוצה כמו סביליה ואיך הוא יסתגל לחיים במדינה חדשה".

על וויסאם בן ידר: "אני לא חושב שיש כרגע קבוצה שקרובה לשלם את סעיף השחרור שלו (40 מיליון יורו), אבל אנחנו רק בתחילת הקיץ והרבה דברים יכולים לקרות. אם בכל זאת מישהי תחליט לשלם, אנחנו נצטרך להסתדר בלעדיו. יש לנו את דאבור שהבקיע העונה בקצב מסחרר, מוניר אל-חדאדי, קרלוס פרננדס ולואיס מוריאל - זה אמור להספיק".נכנס לנעליים גדולות. מואנס דאבור במעמד החתימה (סביליה)

על פאבלו פאבלו סראביה: "אנחנו מנהלים משא ומתן להשארתו, אני אופטימי וזה לא אמור לקחת זמן רב כי הוא רוצה להישאר בסביליה. חלה התקדמות במגעים ואנחנו שואפים להגיע להסכם שיהיה ראוי עבור שני הצדדים".

על אבר באנגה: "קראתי כמוכם שבוקה ג'וניורס מעוניינת בו, אבל היחיסים בין המועדונים טובים וכרגע אף אחד לא דיבר איתי. יש לו חוזה לעונה הבאה ואני אשב בקרוב ואדבר איתו, באנגה הוא שחקן שצריך להרגיש נוח במקום שלו ואני רוצה לוודא שזה אכן המצב".


רוצה להישאר. פאבלו סראביה (AFP)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ