תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אלחמיד בראיון: "לנון לא הבין איך שחקן כמוני הגיע מישראל"

חאתם עבד אלחמיד | TIZIANA FABI/AFP via Getty Images
מגן סלטיק ערך בכורה מחודשת כמחליף, אלא שאז וירוס הקורונה השבית את הכדורגל בכל העולם. בראיון בסקוטלנד הוא דיבר על התפשטות הקורונה ("לא צריך לשחק בלי קהל"), לקראת הפלייאוף ביוני ועל הפציעה
חאתם עבד אלחמיד בדיוק התאושש מפציעה וציפה לחזור לשחק כדורגל באופן סדיר ולעמוד לרשות נבחרת ישראל למשחק פלייאוף העלייה ליורו נגד סקוטלנד שתוכנן להיערך בשבוע הבא, אלא שהתפרצות נגיף הקורונה השביתה את הכדורגל האירופי וכך נדחה גם הקאמבק לו ציפה שחקן סלטיק. אחרי שהצטרף לאלופת סקוטלנד בקיץ תמורת 1.6 מיליון ליש"ט והתאקלם במהרה, המגן/בלם סיפר ל"דיילי רקורד" בסקוטלנד על הפציעה שעבר, ההתמודדות עם נגיף הקורונה וכמובן על משחק הפלייאוף שנדחה ליוני.

אלחמיד למעשה כבר ערך בכורה מחודשת מאז שנפצע כשבמשחק האחרון של סלטיק לפני עצירת הליגה עלה מהספסל ועל כך אמר: "קיבלתי 12 נקודות נגד סט מירן וזה היה כיף, האוהדים נהדרים אליי וזה אחד הדברים הכי טובים בתקופה שלי כאן. אני נמצא באחד המועדונים הכי גדולים באירופה, הגשמתי חלום של כל שחקן ואני מאוד רוצה לחזור לשחק, לחזור להרכב ולהיות אחד השחקנים החשובים של סלטיק. המאמן (ניל לנון) הביא אותי, הוא נלחם עליי ואפילו אמר שהוא לא יודע איך הוא קנה אותי במחיר כזה זול ואיך הגיע שחקן כזה מהליגה בישראל. אני מצפה להחזיר לו על כל מה שעשה".

על מערכת היחסים עם ניר ביטון: "ניר ואשתו בר הם עבורי ועבור אשתי חברים לחיים, הרבה יותר מחברים לכדורגל. הם עזרו לי כשהייתי כאן שלושה חודשים לבד, בר אפילו הכינה לי סנדוויצ'ים ותמכה בי. כעת אשתי כאן והיא ובר חברות טובות, היא עוזרת לה בכל כך הרבה דברים. המעבר שלי לכאן לא היה יכול להיות חלק לולא ניר ובר היו".אלחמיד והמנג'ר ניל לנון (האתר הרשמי של סלטיק)


כדורגל בצל וירוס הקורונה: "לשחק בלי קהל זה משהו שלא הייתי רוצה לראות, אלה האוהדים שנותנים לשחקנים את הדחיפה הנחוצה שיכולה להפוך ליתרון. אני רוצה לשחק בפני קהל, גם נגד האוהדים של היריבים שלנו, ככדורגלן אני לא חושב שצריך לשחק בלי קהל. אמרו לנו להישאר בבתים, לא לפגוש אנשים שאנחנו ל מכירים, אבל בחוץ הכל פתוח - ברים, מסעדות, בתי ספר וגני ילדים. כל עוד אין שינוי, בסקוטלנד אנחנו בסדר. אתה כל הזמן אומר לעצמך 'לי זה לא יקרה', אבל אי אפשר באמת לדעת. צריך לקחת הכל בחשבון וכמובן שיש סיכון, אבל נקווה שזה יעבור מהעולם מהר ככל שאפשר".

לקראת משחק הפלייאוף שנדחה ליוני: "אנחנו כל הזמן צוחקים עם קאלום מקגרגור וג'יימס פורסט, הם אומרים שהם יותר טובים מאיתנו ושסקוטלנד הולכת להביס".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ