תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שחקני אשקלון קיבלו הודעת שחרור, העירייה ביקשה לפרק את העמותה

אוהדי הפועל אשקלון | דני מרון
הבלאגן חוגג: ראשי המועדון ניצלו סעיף בחוזה והודיעו על שחרור שחקני הקבוצה, העירייה ביקשה לפרק את העמותה בעקבות 'סחיטת כספים' לטענתה.
בלאגן גדול בהפועל אשקלון. ראשי המועדון כינסו הבוקר את השחקנים והודיעו להם כי הם משוחררים ורשאים לחפש קבוצה אחרת. ראוי לציין כי כבר בתחילת העונה סוכם עם רוב שחקני הסגל שלמועדון תהיה אפשרות לפרידה במועד ההעברות של חודש ינואר. בקרב השחקנים קיבלו בהלם את ההודעה ובמיוחד זעמו כי זה נעשה כאשר הקבוצה נמצאת במאבק על הפלייאוף העליון ולא רחוקה גם מהצמרת הגבוהה.

שחקן הקבוצה, ניסן דנון אמר בנושא: "אנחנו בסיטואציה לא נעימה במיוחד שאנחנו השחקנים נמצאים באמצע, זה הלם בשביל כולם וחבל שזה הגיע למצב כזה. אין לנו יותר מדי מה לעשות בנידון. חתמנו על טופס שחרור וכרגע כל אחד לעצמו". במועדון הבהירו כי 80 אחוז מהשחקנים קיבלו הודעה מסודרת וחלקם כבר מבוקשים במועדונים אחרים. שחר הירש וגל צרויה מבוקשים באשדוד כאשר צרויה מסומן גם על ידי בני סכנין. בעיריית אשקלון הופתעו מהמהלך והביעו זעם רב.

ראש העיר תומר גלאם, שהחליף בנובמבר את איתמר שמעוני בתפקיד, אמר היום: "הנהלת הפועל אשקלון ירדה מהפסים. היא מסכנת את הקבוצה, פוגעת באוהדים ומביאה הלכה למעשה לפירוקה של הקבוצה. מדובר בהשתלטות של גורמים פוליטיים הקשורים לגורמים מפוקפקים שמנסים להשאיר אדמה חרוכה אחריהם במטרה לנסות ולקבל כספי ציבור בדרך בלתי ראויה ובניגוד לכללי המינהל התקין".


על פי הודעת דוברות העירייה, עמותת ותיקי הפועל אשקלון הנשלטת על פי החשד בידי גורמים הקשורים לראש העיר הקודם, העומד למשפט בגין מעשים פליליים חמורים, מנסה לסחוט את העירייה במטרה לקבל כספים באופן בלתי תקין וזאת כחלק מהעובדה שלא השלימו עם תוצאות הבחירות. ולטענתה מועצת העיר העמידה לקבוצה תנאים על מנת שיוכלו להעביר מימון ציבורי לקבוצה, אך הנהלת העמותה החליטה שלא לעמוד בדרישות ובנהלים ובצעד של 'תמות נפשי עם פלישתים' החלה בהליך של שחרור מסיבי של שחקנים ויצירת נזקים בלתי הפיכים לקבוצה ולאוהדיה.קפיצה בזמן. הפועל אשקלון בימים טובים יותר. (צילום: דניאל סטרבורבדיס)

עיריית הפועל אשקלון הוציאה הודעה רשמית: ימים לא פשוטים עוברים על מועדון הכדורגל של הפועל אשקלון, בעיקר בצד הניהולי. מנהלי הקבוצה בחרו לשים עצמם מעל למועדון ולהשיט עליו חורבן. אותם מנהלים, שגדלו במועדון, התחנכו על ערכיו והגיעו לאן שהגיעו בזכות הקבוצה, הם אלו שמחריבים כעת את הבית על כל יושביו. ראש עיריית אשקלון תומר גלאם, הצליח להעביר בתחילת החודש תקציב שיא להפועל אשקלון. 


 
תקציב מדהים של כ-4 וחצי מליון שקלים, תקציב שיאפשר לקבוצה להעפיל עוד העונה לליגת העל, ושם ינסה ראש העיר לאתגר רוכש לקחת את הקבוצה למחוזות אליה היא ראויה להגיע. כל דרישתו של ראש העיריה היתה: להציב בעמותה ובהנהלה אנשים מטעמו, שיפקחו היטב על מיליוני השקלים שיזרמו למועדון, בכדי שיצדיקו את ההשקעה ולא ירדו לטמיון. 

התעקשותם של אנשי ההנהלה, שלא לפנות את מקומם, תשיט אסון על המועדון. אותם אנשי ההנהלה, ״שחקני העבר״, ימחקו לאלתר מדפי ההיסטוריה של המועדון ויכתבו בשנית כאחראים הבלעדיים להמתת הקבוצה, כשהיא במרחק נגיעה מליגת העל.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ