תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עוזרו של ואן לוון יאמן בעונה הבאה את בית"ר ת"א/רמלה

ריימונד אוטוולד | מכבי תל אביב, האתר הרשמי
ההולנדי שעבד תחת המנהל הביצועי של מכבי תל אביב במחלקת הנוער, ישוב לאמן בוגרים אחרי שעברו עשה זאת ברודה ובלימסול. במועדון מקווים שבר כהן, נדב נידם והאחים עמית ותמיר גלזר יצטרפו
בית"ר תל אביב רמלה מינתה מאמן חדש, וכפי שקרה לאורך השנים האחרונות גם הוא איש צוות של מכבי תל אביב: הפעם מדובר בהולנדי ריימונד אוטוולד, שעבד בעונה האחרונה כעוזרו של פטריק ואן לוון במחלקת הנוער של מכבי תל אביב.

עבור אוטוולד זה לא המינוי הראשון כמאמן בוגרים, מכיוון שבעברו עבד ברודה ההולנדית וגם בא.א. לימסול בקפריסין. המאמן ההולנדי הגיע במקומו של זיו אריה שעזב את הקבוצה לטובת הפועל קטמון. גם העונה תיבנה הקבוצה על שלד של שחקנים צעירים בוגרי מחלקת הנוער של מכבי תל אביב ובין השמות שברמלה מקווים לראות בקבוצה אפשר למצוא את בר כהן, נדב נידם ושני האחים עמית ותמיר גלזר.

במועדון מאמינים כי גם לאחר העונה הזאת יצברו חלק מהשחקנים את הניסיון כדי לשחק בעונה הבאה בליגת העל, אבל טרם ברור היכן תשחק הקבוצה ומה שמסתמן כרגע שזה יהיה המגרש בנס ציונה - שכידוע יכול לארח משחקים בליגה הלאומית, אך אינו שמיש לליגת העל.נידם וכהן (מימין ומשמאל). בעונה הבאה בבית"ר ת"א/רמלה? (מכבי תל אביב)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ