תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בלם ספרטק מוסקבה חתם במכבי פתח תקווה, בית"ר תרכוש את צחי גיגי?

צחי גיגי | עדי אבישי
ניקיטה גלוידמן בן ה-18 הצטרף לשלוש שנים ויחזק את המלאבסים, תוך כדי סיוע לקבוצת הנוער בליגת האלופות. הקבוצה מהבירה שוב מגלה עניין בשוער, שהבהיר כי הוא מעוניין לעזוב
רכש נוסף למכבי פתח תקווה: המועדון מאם המושבות החתים את הבלם היהודי ניקיטה גלוידמן (18, 1.88 מ') על חוזה לשלוש שנים. גלוידמן, שהגיע מספרטק מוסקבה, מחזיק באזרחות ישראלית. יחד עם זאת, נראה כי המלאבסים יצטרכו לשלם דמי השבחה עבורו. הוא אמור להתאמן כבר העונה בקבוצת הבוגרת, אבל הוא הגיע על מנת לסייע תחילה לקבוצת הנוער בליגת האלופות. החתימה התבצעה באמצעות סוכנו, רומן שטל.

כזכור, ביום שלישי הוגרלה הקבוצה לשחק מול אסטנה, אלופת קזחסטן, אותה היא תפגוש בסיבוב הראשון של המוקדמות שאליו העפילה לאחר שזכתה אשתקד באליפות ליגת העל לנוער. פתח תקווה, שמאומנת על ידי תמיר ונאור לוזון, תתארח בקזחסטן במשחק החוץ, כאשר המנצחת תתמודד מול ראן הצרפתית או ברודריק הסרבית במסגרת סיבוב המוקדמות השני של המפעל היוקרתי ביבשת.

בנושא אחר, בית"ר ירושלים שוב מגלה עניין בצחי גיגי. בימים האחרונים חודש הקשר בין הצדדים, אך בפתח תקווה הבהירו כי לא ישוחרר בחינם. כעת יצטרך משה חוגג לקבל החלטה בעניין. השוער מעוניין לעזוב ואף הבהיר את עמדתו בעניין לראשי המועדון. חלוץ זר עשוי לנחות בימים הקרובים.


חיזוק לקבוצת הנוער. ניקיטה גלוידמן.
חיזוק למכבי פתח תקווה. ניקיטה גלוידמן.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ