תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בדנמרק טוענים: מכבי ת"א תשלם סכום עתק על כריסטיאנסן

אנדרס כריסטיאנסן אנדרס כריסטיאנסן | Gettimages
עלותו של קשר מאלמו ונבחרת דנמרק (27) מוערכת בלמעלה מארבעה מיליון יורו. הקבוצה השבדית מכחישה: "לא שמענו על כך דבר"
 הקשר הדני של של מאלמו המוליכה את הליגה בשבדיה, אנדרס כריסטיאנסן, מועמד למכבי תל אביב לפי דיווחים בשבדיה ובדנמרק. לפי הידיעה, מכבי תל אביב מתכננת לצרף אותו רגע לפני סגירת חלון ההעברות תמורת סכום עתק של למעלה מארבעה מיליון יורו, בדומה להעברת וידאר קיארטנסון בקיץ שעבר. האיסלנדי הגיע גם הוא ממאלמו.

כריסטיאנסן מגלה יכולת טובה במאלמו לפי הידיעה וקיבל הצעות מכמה קבוצות. מנהל הקבוצה, דניאל אנדרסון, נשאל על ההתעניינות של מכבי ואמר: "לא שמעתי על כך דבר ולא קיבלנו הצעה וחוץ מזה השחקן לא יכול להחליט לבד אם הוא רוצה ללכת. אנחנו מחליטים אם יישאר או לא".


השחקן עצמו התייחס לפני מספר ימים לשמועות ואמר: "אני מרוצה במאלמו. לא שמעתי על הצעה ממכבי ת"א, אבל אני לא מבטל את הכדורגל הישראלי. מכבי מועדון עם מסורת, אבל אני לא יודע מה יהיה. יש לי שאיפות לשחק ברמות הגבוהות.


הקשר המכונה AC, שיחק בעבר בקייבו ורונה רק ארבעה משחקים בשנתיים. לפני כן שיחק בלינגבי ונורדשנד. לזכות השחקן בן ה-27 שלוש הופעות בנבחרת דנמרק. העונה כבש ארבעה שערי ליגה ב-19 משחקים במדי מאלמו. השחקן היקר בתולדות הכדורגל הישראלי? אנדרס כריסטיאנסן (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ