תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מיכאל אוחנה תובע את מ.ס אשדוד ודודו דהאן במוסד לבוררות

הפועל באר שבע - בני יהודה 0:1
פרקליטו של קשר הפועל באר שבע, עו"ד אייל אברמוב, דורש לחשוף את מסמכי מכירתו לאלופה ואת המחיר בו נרכש. עוד נטען כי השחקן נאלץ לחתום על מסמך שלא היה ברור לו משפטית. כתב הגנה טרם הוגש
למוסד לבוררות של ההתאחדות לכדורגל הוגשה הבוקר (שלישי) תביעה בשמו של מיכאל אוחנה נגד מועדון ספורט אשדוד וסוכן השחקנים דודו דהאן. העילה לתביעה: דרישתו של הקשר לחשוף את מסמכי מכירתו מאשדוד להפועל באר שבע, ולהתיר את ההתקשרות עם דהאן.

באמצעות עורך הדין אייל אברמוב, מציג אוחנה את השתלשלות האירועים מהשלב שבו עזב את אשדוד והצטרף לשורות האדומים מבירת הנגב. בין השאר נטען כי עד עתה לא ברור לאוחנה מה היה סכום מכירתו, ולפיכך זכויותיו קופחו לכאורה, לאחר שנקבע בסיכום בין הצדדים שיקבל מחצית מן סכומים לאחר שאשדוד תשלשל לקופתה את מליון השקלים הראשונים. עוד נטען כי ביום שבו סוכמה העברתו של אוחנה, שהיה המועד האחרון בחלון ההעברות, דחקו בו לחתום על טופס ויתור שטיבו לא היה ברור לו מבחינה משפטית. טרם הוגשו כתבי הגנה.

בקבוצתו הנוכחית אוחנה כבר לא התלבש 10 משחקים ברציפות, כאשר בחלק מהם נבע הדבר מפציעה. בהפועל באר שבע כבר לא דורשים ממנו להתנצל כדי לחזור לפעילות ואם ויגלה יכולת טובה באימונים אפשר שיהיה בסגל למשחק מול בית״ר ירושלים ביום רביעי הבא.התנצלות כבר לא נדרשת, אך האם אוחנה ישוב לשחק העונה? (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ