תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סגל לאוהדי נתניה: "הגיע הזמן שנעבור מדיבורים למעשים"

מכבי נתניה - מכבי פתח תקווה 1:0
בעלי הקבוצה פנה לחבריו בפוסט מיוחד בפייסבוק וקרא להם להצטרף אליו ולהפוך לשותפים במועדון: "אנחנו צריכים להפוך לבעלי המאה ובעלי הדעה. חשוב לאפשר לאוהדים לממש את בעלותם לשליטה מלאה על ההתנהלות"
בעלי מכבי נתניה אייל סגל פנה הבוקר (שני) לאוהדי הקבוצה בחשבון הפייסבוק שלו בקריאה מעניינת במטרה לשלבם בבעלות על המועדון.

"המועדון שייך לאוהדים", כתב סגל. "מאז עזיבת דניאל יאמר, עולה מעת לעת הרעיון לרכישת המועדון או חלקים ממנו על ידי האוהדים. בימים פחות טובים, והיו כאלו, התייחסנו לאפשרות זו כמוצא אחרון. בסיום עונת 15/16 האופציה היתה קרובה למימוש, ורק לוח הזמנים הצפוף שקבע בית המשפט גרם לי להשלים את מהלך הבעלות על הקבוצה מתוך כוונה שהאוהדים יסיימו את ההתארגנות ויכנסו לנעליי".

"התקופה הנוכחית מסמנת את סיום שלב ההתארגנות האדמינסטרטיבית והמקצועית אותו התחלנו לפני שנתיים וחצי, והקבוצה התייצבה שוב בקדמת הבמה. זה הזמן הנכון עבורנו האוהדים לעבור מדיבורים למעשים, ולהפוך להיות בעלי המאה ובעיקר הדעה. מכיוון ששרשרת נמדדת בחולייתה החלשה, המהלך יקום ויפול בגיוס האוהדים למהלך. מדובר בגיוס של מינימום 1,000 אוהדים, שכל אחד מהם ירכוש מניה במחיר סביר וזהה. רכישת המניה תהפוך את הרוכש לבעל זכויות שוות בהצבעה שתקבע את נציגיו בדירקטוריון. דירקטוריון במהותו קובע דרקטיבה והביצוע בפועל נעשה ע"י המנכ"ל והצוות המקצועי".


אייל סגל. "המהלך לא נועד לשפר את חשבון הבנק שלי" (דני מרון)
אייל סגל. "המהלך לא נועד לשפר את חשבון הבנק שלי" (דני מרון)


"יש לי לא מעט רעיונות שקשורים למהלך, אך חשוב מעל הכל שהובלת המהלך, תתחיל ותסתיים באוהדים, ולכן את המחשבות שלי אשמור לשלבים מתקדמים יותר. אשמח להיפגש כבר בימים הקרובים עם אלו שפעלו לקידום הנושא בעבר ואחרים שירצו לקדמו בעתיד. למניעת לזות שפתיים ו'פייק ניוז' שמאוד מאפיין את עולמנו, חשוב להבהיר כבר עכשיו שהמהלך לא נועד לשפר את חשבון הבנק שלי ולהחזיר לכיסי השקעות שכבר נעשו. את שעשיתי בשנים שקדמו להתייצבותי בקדמת הבמה, ושאני עושה ביתר שאת בשנתיים וחצי האחרונות, אמשיך לעשות בכל כובע שאחבוש הן כאוהד והן כבעלים. במילים אחרות, המהלך לא נועד לגייס כסף פנימה (בגלל מחסור בקופת המועדון) ולא נועד להוציא כסף החוצה (לשפר את המפלס האישי), לו זה היה הרעיון, יש דרכים קלות וטובות יותר. המהלך יצא לדרך, אך ורק כדי לאפשר לבעלים האמתיים של המועדון, האוהדים! לממש את בעלותם לשליטה אמתית על התנהלות המועדון!"

נתניה תשוב מחר מחמישה ימי חופש ותצא למחנה אימונים בן ארבעה ימים בקיבוץ נחשולים, בו תפגוש בין היתר למשחק אימון את עירוני קריית שמונה.

פאטוש בצ'יראיי (שוהה עם נבחרת מונטנגרו, לא שיחק נגד סרביה) ודני עמוס (שוהה עם נבחרת ישראל בסקוטלנד) יצטרפו למחנה רק ביום רביעי, כשאביב אברהם ממשיך בשיקום מפציעתו ובקבוצה מקווים שיהיה כשיר למשחק הליגה הבא בעוד שבועיים נגד הפועל תל אביב.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ