תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גיורגי דרסליה נחת וצפוי להתמנות למאמן סכנין

בני סכנין - הפועל חיפה 4:0
שחקן העבר ישוחח עם ראשי המועדון ויירש את תורג'מן, חואן קרלוס ועודד קוטר יכינו את הקבוצה למשחק נגד מכבי חיפה בגביע המדינה. כליבאת קיבל הודעה: "אתה רשאי לחפש קבוצה"
בני סכנין עברה אתמול (ראשון) זעזוע נוסף בדמות פיטוריו של המאמן עמיר תורג'מן וכעת מחכים בקבוצה למינוי מאמן חדש, שלישי במספר העונה. במועדון לא הופתעו מהמהלך והסבירו: "חשבנו שעמיר יביא את השינוי והוא כל הזמן דיבר על דרך, אבל כדורגל בנוי על תוצאות".

בסכנין רצו למנות את אלישע לוי, אך אקס הנבחרת סירב וכעת נראה שהמועמד המוביל לתפקיד הוא גיורגי דרסליה שיכול להגיע מידית. המאמן גיורגי דרסיליה נחת בישראל ובעוד שעה קלה צפוי להיפגש עם ראשי סכנין במטרה לחתום בקבוצה ולהתמנות למאמן הרביעי העונה אחרי בני בן זקן, עודד קוטר ועמיר תורג'מן. דרסיליה גם צפוי להיות נוכח מחר במשחק הגביע מול הפועל חיפה אך יצפה במשחק מהיציע כאשר חואן קרלוס ועודד קוטר יעמדו על הקווים.

השניים ערכו היום את האימון המסכם ולאחריו נראה כי הקבוצה תעבור לארבעה שחקני הגנה כאשר מרון גנטוס צפוי לפתוח בעמדת המגן הימני ועמנואל אמבולה בעמדת המגן השמאלי. החלוץ מוחמד גאדיר שהיה מחוץ לסגל מול הפועל חיפה יחזור מהרחקה.עודד קוטר ומוחמד כליבאת (מאור אלקסלסי)


ראשי סכנין גם מתכוונים לבצע שינויים בסגל ללא קשר למינוי המאמן וכבר אתמול הודיעו לחלוץ מוחמד כליבאת שהוא אינו בתוכניות ורשאי לחפש קבוצה. האחרון זוכה להתעניינות ממספר קבוצות ובראשן הפועל רעננה. שחקנים בקבוצה הופתעו מהמהלך ואחד מהם אמר: "היה נכון לחכות למאמן חדש ובכלל לתת לנו לעבור את משחק הגביע".

מאמן הכושר חואן קרלוס ועוזר המאמן עודד קוטר מכינים את הקבוצה למשחק מחר מול מכבי חיפה בשמינית הגמר. טרם ברור אילו שינויים יבצעו השניים לקראת המשחק, אך החלוץ מוחמד גאדיר שלא שיחק מול הפועל חיפה בגלל הרחקה אמור לחזור להרכב. גם המגן עלי עותמאן ינסה להתאמן היום בכדי להיכלל בסגל.

הרכב משוער: מחמוד קנדיל, מרון גנטוס, סארי פלאח, אלבין פאנישי, עמנואל אמבולה, אייהב גנאיים, חאלד חלאיילה, מהראן ראדי, ישראל זגורי, שלומי אזולאי ומוחמד גאדיר.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ