תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בנתניה מרוצים: "ניצחון נוסף וכנראה נהיה בפלייאוף העליון"

מכבי נתניה - הפועל רעננה 0:1
ברדה הטריף את השחקנים: "אנחנו יכולים להיות קבוצה ישראלית טיפוסית, או להיות ווינרים". דראפיץ' התפייס עם קורצקי במחצית. לירן רוטמן זוכה למעקב. וגם: הקשר המחודש עם הבעלים לשעבר יצחק תשובה
שביעות רצון גדולה מאוד במכבי נתניה, לאחר הניצחון אמש (שבת) 0:1 על הפועל רעננה, שקירב את הקבוצה עוד צעד לכיוון הפלייאוף העליון. "היה משחק קצת מגעיל, אבל בסופו של דבר הגענו למצבים שלנו", סיכמו בנתניה, "זה אולי ניצחון 0:1 קטן, אבל אלו בדיוק הניצחונות שמביאים אותך לפלייאוף העליון. בהתחשב בזה שבשני המחזורים הקרובים אנחנו פוגשים יריבות שפחות מתחרות איתנו על המקום בפלייאוף העליון (מכבי פתח תקווה והפועל תל אביב, ת.ח.), נראה שניצחון אחד נוסף בארבעת המשחקים שנותרו יספיק לנו כדי להבטיח את ההעפלה".

לפני תחילת המשחק ערך שי ברדה אסיפה עם השחקנים, וניסה להרים את המוטיבציה: "יש לנו שתי אופציות", אמר, "האופציה הראשונה היא להיות קבוצה ישראלית טיפוסית שלא לוחצת אחרי מחמאות, שמספיקה לה המחמאות מבלי לקחת נקודות ויש את אלה שבאים לעשות עבודה, להיות ווינרים, לנצח ולהרים את חדר ההלבשה".

שביעות רצון נרשמה שוב מחוליית ההגנה, שרשמה משחק חמישי מתוך ששת האחרונים ללא ספיגה, כשמאז חזרתו של דני עמוס לשער, השוער ספג שער אחד בלבד מפנדל (בשבוע שעבר נגד הפועל באר שבע).


דראפיץ' וברדה. "אלה בדיוק הניצחונות שיביאו אותנו לפלייאוף העליון" (דני מרון)

דראפיץ' וברדה. "אלה בדיוק הניצחונות שיביאו אותנו לפלייאוף העליון" (דני מרון)

במהלך המשחק נרשם עימות בין מאמן נתניה סלובודאן דראפיץ' ומאמן רעננה מנחם קורצקי, כאשר קורצקי לא אהב ששחקי נתניה לא הוציאו כדור לחוץ בזמן ששחקן רעננה שכב על הדשא, אך כבר במחצית השניים התפייסו ואף התחבקו.

מי שזוכה למעקב לקראת העונה הבאה הוא קשר מכבי פתח תקווה לירן רוטמן. רוטמן לא היה בסגל אמש למשחק קבוצתו נגד סכנין, כאשר חוזהו יסתיים בתום העונה, ובנתניה הבינו שלא ייאלצו לשלם דמי העברה (אולי רק דמי השבחה). צוות המאמנים דראפיץ' את ברדה מאוד מעריכים את השחקן ובנתניה ישימו עליו עין.

מי שבסביבת המועדון מעידים שהתקרב אליו מעט לאחרונה הוא איש העסקים יצחק תשובה, שהיה מבעלי הקבוצה בסוף שנות ה-90. זה לא סוד שתשובה זכה לפניות בזמנים קשים בשנים האחרונות על מנת לסייע למועדון, אך תמיד הקפיד לשמור מרחק. בשנה הנוכחית, מספרים, הוא כבר הספיק להגיע לשני משחקים (כולל אחד בשבוע שעבר) וגם אמש הוזמן למשחק אך נכח בחו"ל ונראה שהוא חזר להתחבר לקבוצה. בסוף השבוע שעבר הוא אף אירח את השחקנים לארוחה וסיפק נאום בו אמר להם: "אני התחלתי מכלום ולא הייתי מה שאני עכשיו, תאמינו בעצמכם וגם אתם תוכלו להצליח".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ