תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכבי חיפה מצפה לתשובה מברקוביץ' עד סוף החודש

בית"ר ירושלים - מכבי חיפה 1:1
הירוקים מקווים כי שחקן העבר ייענה להצעה לנהל את מחלקת הנוער. מאיר בספק לחדרה. במועדון מרוצים מהשתלבותו פלקושצ'נקו, שצפוי לפתוח במקום מנדז'ק המושעה. פריי: "בשביל האוהדים מכבי זה הכל"
מכבי חיפה חזרה אתמול (שלישי) לאימונים והחלה בהכנות לקראת המשחק ביום ראשון מול הפועל חדרה (20:25, שידור ישיר בספורט1). הירוקים כלל לא מזלזלים ביריבה מהשרון, אך מבינים כי מדובר בקרב ישיר על הפלייאוף העליון ולכן בטוחים כי ניצחון יקרב אותם להבטחת המקום בשישייה הראשונה.

מבחינה מקצועית, המאמן מרקו בלבול עשוי לפתוח לראשונה מזה תקופה ארוכה עם ארבעה שחקני הגנה, ולא עם שלושה בלמים כפי שעשה עד עתה. המגן רז מאיר שנפצע במשחק מול בית"ר ירושלים והוחלף במחצית נמצא בספק למשחק ובמידה שלא יהיה כשיר, סאן מנחם צפוי להחליפו. עאיד חבשי יחזור מהשעיית הצהובים ויפתח במרכז ההגנה.

הקשר מקסים פלקושצ'נקו עשוי לערוך את הבכורה בהרכב על חשבונו של ג'ורג' מנדז'ק המורחק. במכבי חיפה מרוצים מהשתלבותו של הרכש מהיריבה העירונית ואמרו: "מקסים משתפר מאימון לאימון ויהיה לו תפקיד משמעותי גם העונה וגם בשנים הקרובות".פלקושצ'נקו. במועודן מרוצים מהשתלבותו (מאור אלקסלסי)


בנושא אחר, בחיפה עדיין ממתינים לתשובה של אייל ברקוביץ' בנוגע לניהול מחלקת הנוער בעונה הבאה. כזכור לפני כשלושה שבועות הציע הבעלים יעקב שחר לקשר העבר לחזור למועדון הירוק ולקבל את התפקיד. ברקוביץ' מצידו הופתע אז מההצעה ואף ציין כי מדובר באחת החלומות שלו והחל לבחון את האופציה מול שאר העסקים שלו, כגון עבודתו בטלוויזיה וברדיו וגם בעלותו בהפועל ראשון לציון.

בחיפה ציינו הבוקר כי הם מצפים לתשובתו של הקוסם עד סוף החודש בכדי שבמידה שיסרב, יוכלו במועדון לבחון אופציות אחרות. "שחר אכן רוצה שאייל יחזור ויתרום לדור העתיד, אבל יש לוח זמנים מסודר ונצטרך לקבל החלטה בקרוב", אמרו הירוקים.

בתוך כך, קארים פריי התראיין לאתר של הקבוצה ואמר: "אני חייב לציין שהכל פה ברמה גבוהה. האצטדיון נהדר ומודרני. אהבתי לראות לאחר המשחק מול הפועל ת"א את הקהל שלנו. הלכנו לומר תודה וראיתי כמה הם חיים למען הקבוצה ומכבי זה הכל בשבילם. זה מדהים להיות חלק מזה וזו הרגשה טובה. אני שחקן שתמיד לוקח את הסיכון ומנסה לנצח תוך כדי מלחמה על כר הדשא. אני מאוד מקווה להבקיע ולבשל".קארים פריי. "בשביל האוהדים מכבי זה הכל" (מאור אלקסלסי)

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ