תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מאוויס צ'יבוטה ירוויח בלודוגורץ 320 אלף יורו לעונה

בני יהודה - הפועל חיפה 2:4
החלוץ הקונגולזי של בני יהודה נחת בבולגריה על מנת לחתום בשורות האלופה המקומית, אליה יצטרף לעונה הבאה. מלך שערי ליגת העל סיכם את תנאיו לארבע שנים תמורת מיליון יורו
חלוץ בני יהודה מאוויס צ׳יבוטה המריא הבוקר (שני) לבולגריה, הפעם כדי לחתום רשמית במדי לודוגורץ אלופת בולגריה, בה ישחק החל מהעונה הבאה. כזכור, גם בשבוע שעבר המריא צ׳יבוטה ליומיים לבולגריה, בלוויית סוכניו דודו דהאן ואבי ציוני, כדי להתרשם מהמועדון בו ישחק ואז גם סיכם סופית את תנאיו לארבע השנים הבאות, בשכר שנאמד בכ-320 אלף יורו לעונה.

על פי ההסכם שנסגר, הבולגרים ישלמו כמיליון יורו, שיתחלקו באופן שווה בין בני יהודה ומכבי תל אביב, שמחזיקות יחד בכרטיס השחקן, כפי שנקבע בחוזה העברתו של צ'יבוטה בקיץ לכתומים.

צ'יבוטה, שקיבל לא מזמן תעודת זהות ישראלית ומחזיק באזרחות קונגולזית, הוא מלך השערים של בני יהודה העונה, עם עשרה כיבושים עד כה ואין ספק שהוא רושם את העונה הטובה בקריירה שלו. החלוץ היה במעקב של סקאוטים רבים ברחבי ביבשת, וראשי לודוגורץ היו הרציניים ביותר, לאחר שסגרו בתוך ימים ספורים את המגעים עם ברק אברמוב, הבעלים של בני יהודה.יצטרף ללודוגורץ בעונה הבאה. מאוויס צ'יבוטה (אודי ציטיאט)
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ