תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שחקניה המוסלמים של מכבי חיפה זומנו לשיחה על הפוסט של תמאש

הפועל חיפה - מכבי חיפה 0:0
המנכ"ל אסף בן דב והדובר דודו בזק שוחחו עם אלה שנפגעו מהתנהגותו של בלם הפועל חיפה וביקשו מהם להגיע דרוכים למשחק מול סכנין (שבת, 15:45 בספורט3). מנדז'ק ושועה בתמונת ההרכב, ארד: "זימון לנבחרת? זה חלום"
מכבי חיפה תערוך היום (שישי) את האימון המסכם לקראת המשחק מחר מול בני סכנין (שבת, 15:45, ישיר בספורט3), שלמרות שמדובר במשחק נגד נועלת הטבלה הכוונה היא להכין את השחקנים בשיא הרצינות ולא לאפשר להם לזלזל ביריבה שנואשת לנקודות בתחתית.

מרקו בלבול יקבל בחזרה את המוצהבים גיא חיימוב וארנסט מאבוקה שבוודאות ישובו להרכב, על אף שהמאמן עדיין לא החליט באיזה מערך הוא יעלה למשחק. ההתלבטות של בלבול היא אם להמשיך בשיטת שלושת הבלמים איתה שיחק גם בדרבי האחרון או לשחק עם ארבעה שחקני הגנה. על פי שני האימונים האחרונים נראה כי השיטה השנייה עדיפה על הצוות החיפאי, כאשר עאיד חבשי ואטיין ריינן יפתחו במרכז ההגנה ואילו בקישור ישחקו נטע לביא, מוחמד אבו פאני וג'ורג' מנדז'ק שיפתח ככל הנראה על חשבונו של מקסים פלקושצ'נקו. בחלק ההתקפי ימשיכו בהרכב קארים פריי וניקיטה רוקאביצה ולצדם צפוי לפתוח ירדן שועה שזוכה לעדיפות על מוחמד עוואד.

בכל הנוגע לסערה סביב גבריאל תמאש, הפוסט של הבלם הרומני של הפועל חיפה עדיין מסעיר את אנשי מכבי. אתמול נפגשו השחקנים המוסלמים עם המנכ"ל אסף בן דב והדובר דודו בזק ובפגישה ביקשו ראשי המועדון מהשחקנים לא לתת לפוסט ולמחול השדים סביבו להפריע להם להכנות המקצועיות למשחק הקרוב. "אנחנו נטפל בנושא ככל שיידרש, אבל תפקידכם לשמח אותנו ואת הקהל הגדול שלנו על כר הדשא", אמרו לשחקנים.


שועה. צפוי לפתוח במדים הירוקים לראשונה במסגרת הליגה (מאור אלקסלסי)


לקראת המשחק דיבר באתר הרשמי הבלם הצעיר עופרי ארד: "כל משחק הוא לגופו. בלבול הכין אותנו כמו שצריך ונבוא בטירוף להוציא את הנקודות. המשחק הוא בשעה שאנחנו לא רגילים אליה, אבל מצד שני יש פלוס גדול כי בשעה זו משפחות וילדים יכולים להגיע למגרש, מה שבדרך כלל לא קורה בגלל השעות המאוחרות".

הבלם שם דגש על החדר ההלבשה ואמר: "יש לנו חדר הלבשה מדהים. לצד השחקנים הצעירים יש את המנוסים יותר שמביאים מהניסיון שלהם. בלבול הצליח לייצר פה משהו מדהים. אנחנו שומרים אחד על השני ושום דבר לא יוצא החוצה. אני מאמין שנבנה פה שלד שירוץ המון שנים ביחד".


"בלבול הצליח לייצר משהו מדהים". ארד מחמיא (מאור אלקסלסי)

לסיום התייחס לכך שהפך לשחקן הרכב תחת בלבול: "מרקו מכיר אותי מהנבחרת הצעירה והתאמנתי תחתיו והוא נתן לי את ההזדמנות במכבי ואני שמח שלקחתי אותה. אני מקווה שזה יימשך ככה. לא שמעתי על זימון שלי לנבחרת, אבל אם זה יקרה כמובן שיותר מאשמח. זה חלום של כל שחקן".


הרכב משוער:
גיא חיימוב, ארנסט מאבוקה, אעיד חבשי, אטיין ריינן (עופרי ארד), רמי גרשון, נטע לביא, ג'ורג' מנדז'ק (מקסים פלקושצ'נקו), מוחמד אבו פאני, קארים פריי, ניקיטה רוקאביצה, ירדן שועה (מוחמד עוואד).
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ