תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

במכבי חיפה העבירו מסר לשחקנים: "החלטות יתקבלו בסיום העונה"

מכבי חיפה - בני יהודה 2:0
מספר שחקנים שמסיימים חוזה הקיץ, בעיקר הזרים וביניהם מנדז'ק, ריינן ומאבוקה, פנו באמצעות נציגיהם להנהלה ונענו כי עליהם להמתין לחודש מאי. ג'ובאני רוסו יגיע היום לאימון בכורה בתור המנהל המנטאלי
מכבי חיפה תחזור היום (ראשון) לאימונים לאחר שלושה ימי חופשה, כאשר שחקני הנבחרות יצטרפו רק במהלך השבוע. כידוע, רמי גרשון צורף בסוף השבוע לסגל נבחרת הלאומית וגם עופרי ארד ומוחמד אבו פאני זומנו למשחק הידידות של הנבחרת הצעירה ביום שלישי בגיאורגיה. לעומתם, מי שיגיע היום לאימון ראשון שלו הוא שחקן העבר ג'ובאני רוסו, שמונה בשבוע שעבר למנהל המנטאלי של המועדון ומעבר לכך שיעקוב אחר שחקנים מושאלים ויעזור בקליטת השחקנים הזרים, הוא רוסו יסייע לבלבול גם באימוני הקבוצה וישמש מעין עוזר מאמן.

בקבוצה רוצים להבטיח מהר ככל שניתן מקום באירופה, דבר שייחשב להישג עבור המועדון לאור פתיחת העונה הרעה, ולספורט1 נודע שלאחרונה פנו מספר שחקנים שמסיימים חוזה בבקשה לדעת על עתידם בעונה הבאה. מדובר בעיקר בזרים ג'ורג' מנדז'ק, ארסנט מאבוקה ואטיין ריינן שפנו בעקבות נציגיהם ובחיפה העבירו מסר ברור: "החלטות לגבי כל השחקנים יתקבלו בסיום העונה. אנחנו בעיצומו של מאבק על כרטיס לאירופה ורק זה מעניין אותנו" אמרו בחיפה, אבל למרות זאת ידוע שמגעים מתנהלים עם החלוץ שון וייסמן, שקיבל כבר לפני כחודש ימים הצעה לחוזה חדש ובשלב זה מסרב לחתום. "אנחנו מכבדים כל החלטה, אבל נמשיך לעבוד על פי התוכנית שלנו", אמרו בכרמל. גם חוזהו של ניקיטה רוקאביצה יסתיים בקיץ, אבל למועדון אופציה להאריכו וגם החלטה בנוגע אליו תתקבל רק בהמשך.

נושא אחר שככל הנראה יוכרע בשבועיים הקרובים הוא מינויו של מנהל מקצועי למחלקת הנוער. כזכור, התפקיד הוצע לאחרונה לאייל ברקוביץ', אבל האחרון סירב ובחיפה כבר בוחנים אופציות אחרות. המטרה היא למנות לתפקיד שחקן העבר, כפי שעשו בתקופה האחרונה במועדון עם חזרתם של זאהי ארמלי, ציון מרילי, מרקו בלבול, אלון חרזי וג'ובאני רוסו. אגב, קבוצת הנוער הודחה אתמול מגביע המדינה לאחר שהפסידה בפנדלים להפועל חדרה.רוסו. יתייצב היום לראשונה באימון בתור מנהל מנטאלי (מכבי חיפה)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ