תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יואב כץ: "אם שחקן יורשע בעבירה פלילית הוא לא יישאר במועדון"

הפועל חיפה - בית"ר ירושלים 0:0
בעלי הפועל חיפה התראיין ברדיו 103FM והתייחס לפרשייה בחיפה: "כשמתנהגים בצורה לא הגיונית, יוצאות לי שיערות לבנות". עתידו של מימר: "מקווה שימשיך". אופן החתמת השחקנים: "לא מומחה, בעיקר מתייעץ עם סוכנים"
שנה שעברה הייתה נקודת השיא של הבעלים יואב כץ בהפועל חיפה, כשהקבוצה רשמה היסטוריה וזכתה בגביע המדינה, התואר השני בתקופתו, וסיימה במקום הרביעי בליגה. העונה, הקבוצה לא ממש הצליחה לעמוד בציפיות והחמיצה את הפלייאוף העליון. כץ התראיין לתוכנית הספורט של רדיו של 103FM וניתח את מה שקורה בקבוצה.

על שרון מימר: "אני מקווה שהוא ימשיך בקבוצה בעונה הבאה, אנחנו קרובים לסיכום. לטנגו צריך שניים. לי אין ספקות לגביו, היחסים מצוינים ואנחנו עובדים יחד בצורה טובה. הוא לא מעמיד קשיים. אני מקווה שהסאגה תסתיים במהירות".

המצב החברתי בקבוצה: "אני חושב שאתה נזהר עם השאלה שלך. המצב החברתי טוב מאוד, אנחנו שמים דגש על החלק החברתי של הקבוצה ובמשך השנים מאוד הצלחנו בזה. בוא נגיד ככה שאני מאוד מרוצה".מימר. מצפים שימשיך (דני מרון)


על הטיפול במשברים: "תלוי איזה סוג של משבר יש בקבוצה, ובהתאם למצב אני יכול להתערב. בואו נהיה יותר גלויים. כשאנשים לא מתנהגים בצורה הגיונית, יוצאות לי שערות לבנות. אני צריך לדאוג למה שקורה. אם שחקן או כל גורם במועדון יורשע בעבירה פלילית, הוא לא יוכל להישאר בקבוצה, לדעתי לא". 

על הכושר של הפועל חיפה: "אני לא ממש מרוצה ממה שקורה. לא ניצחנו בשמונת המשחקים האחרונים, איך אפשר להיות מרוצים? הצד המקצועי לא הצד החזק שלנו (צוחק). למרות ששיחקנו טוב בחלק מהמשחקים כמו התיקו שלנו נגד מכבי תל אביב, בדרבי נגד מכבי חיפה וגם בתיקו נגד בית"ר ירושלים. מצד שני, קבוצה שרוצה פלייאוף עליון לא יכולה להרשות לעצמה אחוזי הצלחה כאלה. לעולם לא נגיע לשם ככה".

על הסיבות להתדרדרות הקבוצה: "המילה הזו לא נכונה. הקבוצה הייתה לפניכן עם 75% הצלחה והיא ירדה מתחת ל-50%. זה בינוני, אבל רצינו קצת יותר מזה".


שחקני הפועל חיפה (מאור אלקסלסי)

על אופן החתמת השחקנים בקבוצה: "אני לא מחפש שחקנים חדשים. בעיקר מסתמך על עזרה של אנשים אחרים שעושים את העבודה. המומחיות שלי היא לא בבחירת שחקנים. אני נכנס לעניינים יותר מול סוכנים. אני יכול לעזור אבל לא מעבר לכך. בעבר היו כמה הצלחות. כשעולה שם של שחקן, שולחים לי, אני גם במגע עם סוכני שחקנים. אבל אני מעדיף קליפים של כדורסל. היו שחקנים, בעיקר שהכרתי, שאני זה שיזמתי את הכל, מההתחלה ועד הסוף, כמו עדן בן בסט".

על עדן בן בסט: "הוא דוגמא לשחקן שבעניינו אני החלטתי הכל. היו גם שחקנים אחרים שלקחתי הימור והיו הצלחות. לגבי בן בסט, מצד אחד זו הייתה החלטה קלה. מצד שני, הלכתי נגד כל המאמנים המקצועיים, כולם היו נגד ואני הייתי בעד. גם עם גינסארי הלכתי עם תחושות הבטן שלי, ורציתי שהוא ישחק כקשר".

על ערן לוי: "אני לא היית היחיד שרצה להחתים את ערן לוי, היו כאלה שכן וכאלה שלא. אני חושב שבסוף קיבלנו את ההחלטה הנכונה לגביו" (לא הצטרף). לעתים היה לי גם מזל עם שחקנים זרים כמו ראדו גינסארי".


 כץ עם בן בסט (ערן לוף)


על קלינגר: "כן, בהחלט, שלחתי לו החלמה מהירה בהודעת טקסט והוא ענה".

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ