תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מימר: "תמאש מבין שהוא עשה טעות, זה לא משפיע מקצועית"

הפועל חיפה - הפועל תל אביב 0:0
מאמן הפועל חיפה בראיון לרדיו 103FM: "הפרשה משפיעה מבחינה חברתית כי כולם אהבו אותו". הקריאות להתפטרות: "צריך לשים הכל בפרופורציות. חבל שמקבוצה שטנה של אוהדים זה הפך לעליהום"
אחרי שכשלה בניסיון להעפיל לפלייאוף העליון, הפועל חיפה פתחה את החלק האחרון של העונה בצורה לא הכי טובה עם שתי תוצאות 0:0, נגד בית"ר ירושלים ואתמול (שני) נגד הפועל תל אביב. קולות במועדון ומצד האוהדים כבר קוראים לפטר את המאמן שרון מימר, שידבר הערב בתוכנית הספורט של רדיו 103FM.

"עדיין לא קיבלתי החלטה", אמר מימר, "אתמול אמנם נגמר 0:0 אבל הגענו ליותר מצבים והיינו יותר טובים, גם נפסל לנו שער חוקי. לצערי נגמר בתיקו, אבל ראיתי שיפור מהמשחקים האחרונים".

על המשחק: "הפועל ת"א קבוצה חזקה, בשלושת המשחקים האחרונים הם כבשו 12 שערים ובאו במומנטום מצוין. הורדנו אותם למינימום מצבים עם הגנה טובה וחזקה. הגענו לפחות לארבעה או חמישה מצבים שבתקופות אחרות היינו עושים מזה שניים או שלושה שערים. אני בתור מאמן לא מסתכל רק על התוצאות, ולעומת התקופה הפחות טובה התקדמנו. הגענו למצבים ליד השער, רק לא עשינו מספיק כדי לסיים אותם".


מימר. "קהל צריך לבוא לעודד ולא להחליט מי משחק ומי לא" (מאור אלקסלסי)
מימר. "קהל צריך לבוא לעודד ולא להחליט מי משחק ומי לא" (מאור אלקסלסי)


הקריאות מצד האוהדים: "לא נעים לשמוע את הקהל, עשינו עונה לא רעה. עשינו פספסו גדול עם הפלייאוף אבל לדעתי צריך לשים את זה בפרופורציות. זה התחיל מקבוצה קטנה של אוהדים והפך לעליהום, חבל שזה מה שקרה".

"אנחנו רוצים תרבות כדורגל", הוסיף מימר, "של קהל בא לעודד ולא להחליט מי משחק ומי לא. בסופו של דבר גם אם שחקן לא שיחק טוב והחלטתי להחליף אותו, אני נמדד לפי תוצאות. אי אפשר לרצות קהל".

"זה נכון שאנחנו בתקופה פחות טובה, הקהל הזה חווה הרבה שלשות ורביעיות וניצחונות יפים, אז אי אפשר להסתכל רק על התקופה האחרונה. צריך להסתכל בפרופורציות. אני חי בתוך עמי, אני מכיר את הקהל. אני אעשה מה שנכון עבור הקבוצה, ואם לא יאהבו אז לא יאהבו".

ורמוט. "גם אם החלפתי שחקן כי הוא שיחק לא טוב, יהיו טענו.ת" (מאור אלקסלסי)
ורמוט. "גם אם החלפתי שחקן כי הוא שיחק לא טוב, יהיו טענו.ת" (מאור אלקסלסי)

שיטת הפלייאוף: "לכל שיטה יש מינוסים ופלוסים. גם ליגה סדירה יכולה להביא למצב של חוסר עניין וקבוצות שסיימו את העונה. בסך הכל הפלייאוף בסדר, לצערי השנה זה קצת פחות מעורר עניין בגלל הבריחה של מכבי תל אביב וההתדרדרות של שתי הקבוצות בתחתית, אבל יש פלוסים".

פרשת גבריאל תמאש: "לא השפיע מבחינה מקצועית, אבל השפיע מבחינה חברתית כי הוא שחקן מאוד אהוב. כולנו וגם הוא מבינים שהוא עשה טעות, אבל אם מסתכלים על איך הסתדרנו בלעדיו נגד הפועל ת"א אני חושב שהצלחנו".

היחסים עם הבעלים יואב כץ: "שלושה מקומות כתבו שיואב מרוצה ואחד כתב שיואב לא מרוצה, ובסוף מסתכלים על השלילי. בשיחות בינינו יש כימיה טובה, כרגע זה קרוב מאוד לסיכום אבל עד שזה לא יהיה סופי לא נוכל להגיד פרטים".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ