תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רעננה רוצה להבטיח הישארות: "המשחק נגד אשדוד - מלחמה"

מכבי פתח תקווה - הפועל רעננה 1:1
החבורה של מנחם קורצקי יכולה להבטיח את ההישארות ולסגור את סיפור מאבקי התחתית, עדי נמני וירדן כהן ייעדרו בעקבות כרטיסים צהובים. קורצקי הזהיר: "שחקני אשדוד נאבקים על ההישארות בליגת העל"

הפועל רעננה תארח מחר את מ.ס אשדוד באצטדיון רמת גן, בידיעה שניצחון יעניק למאמן מנחם קורצקי ושחקניו עונה נוספת בליגת העל, כמעט באופן ודאי. נכון לעכשיו, להפועל רעננה יש 7 נקודות יותר מאשר לאשדוד כשנותרו 5 משחקים לתום העונה.

המאמן מנחם קורצקי אמר לשחקני לפניו המשחק "שחקני אשדוד יגיעו למשחק כהזדמנות אחרונה שלהם כדי להמשיך במאבק להישאר בליגת העל. מקווה שנדע איך להוציא מהמשחק את כול הנקודות ".בשל צבירת חמישה כרטיסים צהובים, רעננה תחסר את שני המגנים עדי נמני וירדן כהן, שהרשימו לאחרונה במיוחד. אחד המחליפים אמור להיות מאור ג'ראסי כשאביחי ידין או בן סביר יתפקדו כמגן נוסף. לסגל אמור לשוב לאחר חודש וחצי החלוץ יוג'ין אנסה שהחלים מפציעה ברצועת הברך הצדית.


ירדן כהן ייעדר בשל כרטיסים צהובים (אריאל שלום)
הקשר מירקו אורמוש אמר לפני המשחק "זה משחק מלחמה של אשדוד ואנחנו מרוכזים במאה אחוז. המשחק הזה חשוב לנו כדי לסיים את מאבק התחתית  בהפועל רעננה ממתינים להחלטה להחתים את המאמן מנחם קורצקי על חוזה לשנתיים נוספות, מהלך שכנראה יצא לפועל כשההישארות בליגת העל תובטח מעשית.

ההרכב המשוער:  אסף צור, מאור ג'ראסי, עידו לוי, בן והבה, אביחי ידין, בן בנימין, בן סביר, מירקו אורמוש, אור דסה, כארם ארשיד ( יואב תומר ) קייס גאנם.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ