תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יירד ללאומית ויעבור לחו"ל? שלומי אזולאי בוחן אופציות

בני סכנין - מכבי פתח תקווה 1:1
חלוץ סכנין כבש העונה 11 שערים בכל המסגרות ולספורט1 נודע שהוא זוכה להתעניינות ממספר קבוצות בארץ וגם מעבר לים: "בסוף העונה תתקבל ההחלטה הטובה ביותר עבורו". הקבוצה נקנסה ב-2,500 בגין התפרעות אוהדים
לאחר התיקו מול מכבי פתח תקווה בשבת האחרונה ולאחר ניצחונה של בית"ר ירושלים על הפועל תל אביב, בבני סכנין מבינים כי סיכויי ההישארות תיאורטיים בלבד ושהירידה יכולה להפוך לסופית אם תיכנע גם בשבת מול מועדון ספורט אשדוד, בקרב בין שתי נועלות הטבלה.

המאמן אלדד שביט שוחח עם שחקניו ואמר לקראת המשחק: "אנחנו לא נוריד את הראש כל עוד יש לנו סיכוי תיאורטי. נילחם עד הסוף". עם זאת, במועדון מבינים כי הירידה לליגה הלאומית נראית די סופית ושזו תגרום לעזיבה מאסיבית של שחקנים משמעותיים בקיץ, כשבין השאר מדובר בחלוץ שלומי אזולאי. האחרון, שנחשב מנקודות האור הבודדות העונה לאור 11 השערים שכבש בכל המסגרות, מחזיק במספר הצעות מקבוצות ליגת העל, אך גם זוכה להתעניינות של מספר קבוצות מאירופה.

כזכור, במהלך חודש ינואר הביעה בית"ר ירושלים עניין בשחקן, אבל אז היא לא יצאה לפועל. "שלומי בעונה לא רעה מבחינתו ועדיין חלק במלחמת ההישרדות של בני סכנין. בסיום העונה נשב ונקבל את ההחלטה הטובה עבורו", אמרו בסביבתו של החלוץ.אזולאי. לא רק בארץ מתעניינים בשירותיו (דני מרון)


מאוחר יותר היום, בני סכנין עמדה הערב בבית הדין ונקנסה בסכום של 2,500 שקלים בגין התפרעות אוהדים. יו"ר הקבוצה מוחמד אבו יונס אמר בדיון: "המשחק התחיל על מי מנוחות, לא היו עצבים. זה נזרק מיציע של ילדים מגיל 8-10. אז אולי עפה כוס פלסטיק ברוח. זה לא מצדיק תיק".

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ