אפקט בניון: רוני לוי המועמד המוביל לאימון בית”ר ירושלים

יוסי בניון רוני לוי
יוסי בניון רוני לוי | ספורט1

ההודעה הרשמית על מינויו של בניון לסמכות המקצועית המובילה במועדון, פתחה באופן רשמי את ההכנות לעונה הבאה. ניר קלינגר יעזוב, שי קונסטנטין ועדן שמיר עשויים להצטרף

בית”ר ירושלים הודיעה הבוקר באופן רשמי, על מינויו של יוסי בניון לתפקיד המנהל המקצועי של המועדון. אחד מגדולי השחקנים בישראל, הודיע רשמית על פרישה ממשחק פעיל וכעת יתחיל פרק חדש בחייו. בשבועות האחרונים, השחקן האגדי התלבט האם להמשיך לשחק עונה נוספת, אולם ההצעה שקיבל ממשה חוגג, בכל הנוגע לפן המקצועי בבית”ר, הכריעו את הכף לטובת פרישה ומעבר לתפקיד ניהולי.

בניון נפגש מספר פעמים עם אלי אוחנה שהבהיר לו בצורה מפורשת על כוונתו לעבוד בשיתוף פעולה מלא, על מנת להחזיר את בית”ר לצמרת הכדורגל הישראלי, כחלק מהפרויקט של הבעלים החדש משה חוגג.

המשימה הראשונה והמרכזית של בניון, תהיה להחליט, בשיתוף פעולה עם אוחנה, על מינוי מאמן לקבוצה. המועמד המוביל הוא רוני לוי, שם שמקובל מאוד גם על הבעלים משה חוגג שמעריך מאוד את המאמן. טרם נעשתה פנייה רשמית ללוי, אך הסמכות המקצועית החדשה בבית”ר עשוי לערוך בקרוב שיחה עם מאמנו בעבר במכבי חיפה.

רוני לוי, יתאחד עם בניון בירושלים (ערן לוף)

בניון יהיה זה שיחליט גם על שינויים והחתמות בסגל השחקנים. שתי שאלות בוערות הן ההחלטה לגבי השארתו של השוער הליטאי ארנטס שטקוס שחתם בקבוצה. היכולת הנהדרת של איתמר ניצן עשתה לראשי המועדון כאב ראש בנושא וייתכן שבסופו של דבר יוחלט למכור את שטקוס לקבוצה אחרת, מבלי שיערוך אימון אחד בבית וגן.

בניון ואוחנה, יכריעו בהתאם לתקציב שיעמיד הבעלים חוגג, גם לגבי עתידו של מאור בוזגלו, שמסיים חוזה ועדין לא קיבל הצעה רשמית לחוזה חדש. בגזרת הרכש, בניון שעובד בצמוד לסוכן אבי נמני, ינסה לצרף לפחות שלושה זרים חדשים, כאשר התפקידים הנחוצים כעת לקבוצה הם בלם, קשר אחורי וחלוץ.

בניון יכריע את עתידו של בוזגלו (מאור אלקסלסי)

במהלך העונה הנוכחית, נעשה נסיון לצרף את חלוץ הפועל באר שבע בן שהר, שמוערך מאוד בקרב אנשי המועדון. למוביל טבלת הכיבושים של ליגת העל יש אמנם חוזה לשלוש שנים נוספות בבירת הנגב ובעונה האחרונה זכה להערכה רבה ב’טוטו טרנר’, אך במידה ויעשו שינויים נוספים אצל האלופה לשעבר בקיץ, יעשו הכל כדי להחתים את החלוץ

לאחרונה הירושלמים פתחו במגעים עם מגן בני יהודה, שי קונסטנטין, שיהפוך לשחקן חופשי בסיום העונה ומסתמן שהפערים בין הצדדים לא גבוהים בשלב זה. גם עדן שמיר, קשרה של עירוני קרית שמונה, הוזכר כמועמד להצטרף.שי קונסטנטין. יעבור לבירה?

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי