תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

היום שאחרי: נחשפו הדרישות של ניסו אביטן מהפועל חדרה

מכבי חיפה - הפועל חדרה 3:1
לאחר ההודעה החגיגית על הישארות המאמן לעונה נוספת, נחשפו הדרישות מהמנהל המקצועי: מגרש אימונים חדש, שישה זרים בעונה הבאה ושמירה על רוב הסגל
אנחת רווחה ענקית בהפועל חדרה הבוקר (שישי) לאחר שהמאמן ניסו אביטן הודיע אמש על החלטתו להישאר בקבוצה גם בעונה הבאה. לאחרונה התלבט המאמן ואף פתח במגעים שקטים עם קבוצות נוספות, אבל בעקבות הדרישה של המנהל המקצועי אורן גולן להבהרות מאביטן, האחרון החליט להישאר בקבוצה מהשרון עונה נוספת.

על פי ההסכם החדש שודרג משמעותית שכרו של המאמן ומאידך בוטל סעיף השחרור שלו מהחוזה משמע אם קבוצה אחרת תרצה את אביטן במהלך העונה הבאה אז היא תצטרך לפתוח במשא ומתן עם ראשי חדרה בנושא. "ניסו אביטן היה ונשאר אחד האנשים המשמעותיים בהצלחה שלנו ומראש אמרנו שאנחנו רוצים רק אותו. אנחנו שמחים שגם הוא רוצה אותנו" אמרו בחדרה.

בסביבתו של המאמן ציינו כי בעקבות המחשבה להתקדם לקבוצה גדולה יותר, אביטן דרש מספר שינויים לקראת העונה הבאה ולאחר שקיבל אור ירוק מגולן החליט לחתום בקבוצה. בשיחות בין השניים ביקש אביטן כי החל מהעונה הבאה מגרש האימונים יהפוך לבלעדי של הקבוצה הבוגרת ולא כפי שהיה העונה שגם קבוצות מחלקת הנוער התאמנו בו.אג'ידה. אביטן דרש להשאירו (אודי צטיאט)


מעבר לכך תקציב הקבוצה יגדל ויגיע לכ-15 מיליון שקלים. מטרה נוספת היא החתמת שישה שחקנים זרים עד לסיום גביע הטוטו. מעבר לכך אביטן רוצה מאוד להשאיר כמעט 60% מהסגל הקיים, למרות הכמות הגדולה של השחקנים מושאלים והדבר כאמור אינו תלוי רק בחדרה.

בנושא הזרים אביטן רוצה בהמשך דרכם של השוער אוסטין אג'ידה, הבלם דויד מתיאוס והחלוץ לוסיו. על האחרון כבר הודיעו בחדרה שהם מממשים את האופציה ובקרוב יסגרו עם החלוץ חוזה משודרג. בקבוצה כבר החלו לבחון שמות של זרים נוספים, ומקווים לסגור את מועדי מחנה האימון עד לסיום העונה הסדירה.

בתוך כך, הקשר ג'ורג' פוצ'יבה אמר לקראת המשחק מול בני יהודה ביום ראשון: "היה לנו שבוע טוב של אימונים. הניצחון בשבת שעברה מול מכבי חיפה החזיר לנו את הביטחון וחשוב לנו מאוד להציג יכולת טובה בפלייאוף ולהוכיח שאנחנו ראויים לחלק העליון של הטבלה. בני יהודה קבוצה טובה, שעלתה לגמר הגביע ונמצאת בכושר מצוין. עוד לא ניצחנו אותם העונה, ואנחנו מאוד מקווים לעשות את זה ביום ראשון. קיבלנו חדשות טובות מאוד עם החתימה של המאמן ניסו אביטן לעוד עונה, ונגיע למשחק עם אנרגיות מצוינות".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ