דריכות בהפועל חיפה: "רק ניצחון בא בחשבון נגד רעננה"

play שרון מימר
שרון מימר | bola studio
קריית שמונה - הפועל חיפה 0:3 05:48

לירן סרדל, שיפתח בהרכב נגד הפועל רעננה דיבר לפני המשחק החשוב. מימר מתלבט בין משפתי למיטרבסקי, בן אזובל יפתח בחוד, חדידה בתמונת ההרכב

דריכות גדולה בהפועל חיפה לקראת משחק הפלייאוף התחתון מחר נגד הפועל רעננה. בקריית חיים מקווים לרשום ניצחון ליגה ראשון מאז חודש ינואר, בעיקר לאחר רגע השפל בשבוע שעבר, כשספגו 3:0 מביש מקריית שמונה.

מעבר לכך בחיפה זוכרים כי דווקא רעננה הייתה זו שמנעה מהם את ההעפלה לפלייאוף העליון במחזור סיום העונה, ורוצים להשיג ‘נקמה ספורטיבית’. המטרה העיקרית מחר היא להשיג ניצחון שישאיר סופית את הקבוצה בליגת העל ויאפשר לה להתחיל את ההכנות לעונה הבאה.

האדומים ניצחו העונה רק 2 משחקי בית, ורוצים להחזיר מעט כבוד לקהל הביתי. המגן לירן סרדל אמר לקראת המשחק: "אנחנו מודעים למה שקורה ולכך שהרבה זמן לא ניצחנו בבית ויודעים שזה חשוב לנו ולקהל שלנו. זה משהו שאנחנו מדברים עליו ורוצים לשמח את הקהל. אני לא חושב שזה בגלל סמי עופר אלא תקופה פחות טובה ונגיע מחויבים ויש לנו סגל מספיק איכותי כדי לעשות את העבודה. שום דבר לא בא בחשבון פרט לניצחון".

סרדל יחזור להרכב (מאור אלקסלסי)

המגן התייחס לחזרתו למגרשים לאחר פציעה ארוכה ואמר: "אני חושב שחזרתי בכושר טוב ואני רוצה לעשות את קפיצת המדרגה מבחינתי. אני עובד קשה בשביל זה ומקווה שזה יקרה".

מבחינה מקצועית, שרון מימר מתלבט בין מספר עמדות. התלבטות אחת היא בקו האחורי בין ריקי מיטרבסקי וגיא משפתי, ובקישור קיימת התלבטות בין גיא חדידה ורסמוס סטויטדט. בן אזובל צפוי לחזור לשפיץ.

בן אזובל יחזור להרכב (ערן לוף)

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס, דור מלול, ניסו קפילוטו, ריקי מיטרבסקי (גיא משפתי), לירן סרדל, גל אראל, גיא חדידה (רסמוס סטויטדט), ראדו גינסארי, גילי ורמוט, נס זמיר ובן אזובל.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי