לוזון: "בשום שלב לא חשבנו שנשארנו, צריכים את הנקודות"

בני סכנין - מכבי פתח תקווה 1:1
מאמן מכבי פתח תקווה לקראת המשחק נגד בית"ר ירושלים (שבת, 20:15 בספורט4): "לא חושב עליהם, מרוכז רק בקבוצה שלי שעדיין במלחמת הישרדות". לידור כהן שישב לצדו במסיבת העיתונאים: "המשחק הכי קשה בפלייאוף"
לאחר תוצאת התיקו במחזור שעבר בסכנין וכשהיא נמצאת במרחק חמש נקודות מהקו האדום, מכבי פתח תקווה תתארח מחר באיצטדיון טדי אצל בית״ר ירושלים (שבת, 20:15 בספורט4) במטרה לעשות צעד נוסף לעבר ההישארות.

על פי המסתמן מהאימון המסכם, המאמן גיא לוזון צפוי לערוך שלושה שינויים בהרכב: עומר דנינו יחליף את תומאש סיבוק המוצהב במרכז ההגנה, איתי טאקו יחליף את פרנק במבוק בקישור האחורי ואילו הריסון מנזלה ישוב להרכב כשיובל שבתאי יפנה את מקומו כשפתח תקווה תעבור למערך התקפי יותר. סיבוק, שכאמור לא יהיה בסגל, נסע למספר ימים לטורקיה, שם שיחק במשך מספר שנים.


במקביל, הבוקר (שישי) נערכה מסיבת העיתונאים לקראת המשחק בהשתתפות המאמן גיא לוזון והקשר לידור כהן. "לאורך כל התקופה אמרתי שהישארות בליגה היא רק כשמבטיחים אותה באופן רשמי", התייחס לוזון למצב, "בשום שלב לא היינו שאננים או לא חשבנו שהבטחנו אותה. אנחנו עדיין במלחמת ההישרדות וככה אנחנו מתנהגים. כספורטאי וכקבוצה, אנחנו לא יכולים לחשוב שלילי, אלא איך אנחנו משיגים את הנקודות ומבטיחים את ההישארות".

על המפגש מול בית"ר ירושלים בשורותיה התחיל את העונה: "כל כולי מרוכז במכבי פ"ת ואני לא חושב על מה שקרה או קורה בבית״ר".


פרישתו של יוסי בניון: "על היכולות שלו כשחקן ומה שהוא עשה בקריירה, אין ויכוח ואין עוררין. הרבה יותר מרשים הוא אופיו, הבן אדם, התשוקה והצניעות. זה מראה כמה הוא שחקן ואדם גדול".


לוזון ובניון. מאמן מכבי פ"ת חושב רק על הבטחת ההישארות (דני מרון)

על הגעתו של ג׳ופרי ביה למבחנים, כפי שפורסם לראשונה בספורט1: "הוא שיחק אצלי בסטנדרד ליאז'. מדובר בשחקן איכותי וברמה גבוהה שבינתיים מתאמן איתנו".

עזיבת אנטון ברטקוב לפני תום העונה: "אפשר לומר שהוא לא התאקלם ולא השתלב מהרגע הראשון. ברגע שלא ראיתי סיטואציה שנשתמש בו מקצועית, היה טוב שהוא יחזור למדינתו ואנחנו נמשיך עם מה שיש".

לאחר מכן גם הקשר לידור כהן דיבר לקראת המפגש נגד האקסית: "זה המשחק הכי קשה בפלייאוף, זה מועדון שלא רגיל להיות בתחתית, אבל אנחנו רוצים להבטיח את ההישארות כמה שיותר מהר ומקווים לעשות את העבודה".

פרישתו של בניון, שהתחיל את העונה במלאבס
: "חוץ מזה שהוא כוכב בסדר גודל עולמי, הוא היה גם חבר קרוב שלי כאן. אני אוהב אותו ומאחל לו בהצלחה. יוסי השפיע כאן לא רק על המגרש, אלא גם בקטע החברתי בחדר ההלבשה, עזר לצעירים בכל מה שהיו צריכים, בטיפים. יוסי כבר היסטוריה במכבי פתח תקווה ונאחל לו שיצליח".


לידור כהן ובניון בתחילת העונה. "כוכב בסדר גודל עולמי" (עדי אבישי)

הרכב משוער: צחי גיגי, עיסא סיסוקו, עומר דנינו, עידן אדהנני, גל שיש, איתי טאקו, ארמנדו קופר, גידי קאניוק, לידור כהן, הריסון מנזלה, תאי בריבו.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ