תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קצרים: בני יהודה תשחק נגד חדרה ללא צ'יבוטה וסילבסטר

הפועל באר שבע - בני יהודה 1:2
הכתומים רוצים להתאושש מההפסד להפועל באר שבע נגד קבוצתו של ניסו אביטן, צמד החלוצים ייעדר בעקבות כרטיסים צהובים. מחירי הכרטיסים לגמר הגביע פורסמו
בני יהודה, שעדיין נאבקת על כרטיס לאירופה בליגה ובגביע, תגיע בהרכב חסר מאוד למשחק הליגה נגד הפועל חדרה ביום ראשון. צמד החלוצים, מאוויס צ'יבוטה ויאקוב סילבסטר, צברו חמישה כרטיסים צהובים ויעדרו מהמשחק. גם הקפטן איציק עזוז עדיין לא החלים לגמרי ממתיחה ברצועה הצידית בברכו וככל הנראה יעדר גם הוא.

הבלם הספרדי קרלוס קוויאר שקיבל מנוחה במשחק הליגה הקודם נגד הפועל באר שבע בטרנר צפוי לשוב להרכב, לצידם של עמית ביטון ודן מורי בממרכז ההגנה. דור ג'אן ועמית זנטי צפויים לפתוח במקומם של צ'יבוטה וסילבסטר, כאשר גם פייסל מוליץ' נמצא בתמונת ההרכב.


ביום שני הקרוב, תיפתח מכירת הכרטיסים, לגמר גביע המדינה נגד מכבי נתניה ב-15 במאי. בשלב ראשון נקבע שכל קבוצה תקבל 12 אלף כרטיסים למכירה, כאשר על פי חלוקת היציעים שנקבעה באצטדיון 'סמי עופר' בחיפה, ישבו אוהדי בני יהודה ביציע הצפוני והיציע המזרחי.
עמית זנטי צפוי להחליף את סילבסטר בהרכב (מאור אלקסלסי)


על פי ההסכם בין הקבוצות להתאחדות, במידה ועד ה-5.5 בני יהודה לא תצליח למכור את הכרטיסים שהוקצו לה, יוחזרו 3,000 כרטיסים שיועברו לשימוש ההתאחדות לטובת אוהדי מכבי נתניה. במידה והאוהדים משכונת התקווה ירכשו את כל המכסה שהועמדה לרשותם, תנסה ההתאחדות להפשיר עבורם כרטיסים נוספים במידת הצורך.

מחירי הכרטיסים לאוהדי בני יהודה, נקבעו על 80 ₪ למבוגר ו-40 ₪ לילד עד גיל 18, אישה, חייל וסטודנט. יציע המזרחי יעמדו המחירים על 100 ₪ למבוגר ו-50 ₪, לילד, אישה וחייל.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ