תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בכר על תוצאות הבחירות: "הפוליטיקה הפסידה את אלונה"

ברק בכר ברק בכר | דני מרון
האלופה היוצאת כינסה מסיבת עיתונאים לקראת הקרב נגד האלופה הנכנסת, המאמן שם סוף לשמועות: "אני נשאר בבאר שבע לפחות לעוד 3 עונות"
בפעם הקודמת שמכבי תל אביב פגשה את הפועל באר שבע, האדומים הובסו 3:0 במשחק שסימן את העברת כס השלטון לאחר 3 אליפויות רצופות. החבורה של ברק בכר מחפשת נקמה ורוצה להמשיך במומנטום החיובי שלה, כשהיא רושמת 7 משחקי ליגה רצופים ללא הפסד, ו-3 ניצחונות רצופים. 

היום (ראשון) הפועל באר שבע כינסה את מסיבת העיתונאים המסורתית, בנוכחות ברק בכר ולואי טאהא, לקראת המשחק הגדול נגד האלופה הנכנסת באצטדיון נתניה.

בפתח דבריו, החמיא ברק בכר לאלופה הנכנסת: "מכבי ת"א לקחה אליפות בזכות עצמה גם כשאנחנו לקחנו אליפות לקחנו בזכות עצמנו, מגיע לה"


"לקחה אליפות בזכות עצמה" (דני מרון)


בהמשך התייחס לחיסורים בסגל שלו ולחזרה של ג'ון אוגו
: "ידוע שאנחנו משחקים בסגל חסר אבל זה אף פעם לא היווה תירוץ. ג'ון הוא חלק מהקבוצה, הוא יהיה בסגל מחר, יכול להיות שהוא ישחק יכול להיות שלא יש לנו עוד אימון בכדי לבדוק את הדברים. מבחינתי הוא שחקן הקבוצה לכל דבר."על תוצאות הבחירות, בה נשארה ברקת מחוץ לכנסת אמר: "קודם כל אני חושב שהפוליטיקה הפסידה בן אדם שבאה ורצתה לעשות שינוי בעיקר בדרום. אני בטוח שבעתיד היא תצליח לעשות את זה. כמובן כולנו תומכים בה ואנחנו צריכים עכשיו להמשיך כקבוצה, להמשיך את הדברים שעשינו עד עכשיו."


על השמועות שיעזוב את באר שבע אמר: "אני נשאר פה, בבאר שבע לפחות ל-3 העונות הקרובות"


גם בלם הקבוצה, לואי טאהא התייחס לחשיבות המשחק:
 "נכון שזה משחק חשוב לקהל, לעיר ולנו כשחקנים אחרי עונה לא פשוטה. ככדורגלן אני בא לכל משחק ורוצה לנצח, לעשות תוצאה טובה ולשמח את הקהל שלנו"

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ