תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בהפועל חיפה פנו לרגב וארדן: "שחררו את תמאש לאימונים ומשחקים"

הפועל חיפה - הפועל רעננה 2:0
לאחר בקשת שחרור נוספת שנדחתה, מנכ"ל הפועל חיפה אורן שטרלינג פנה לצמד השרים כדי להשיב את הרמוני לפעילות מלאה: "הבקשות לשחרור נדחו מסיבות שונות ומשונות". השופטת דחתה את ההחלטה ליום רביעי
מנכ"ל הפועל חיפה אורן שטרלינג פנה היום (שני) אחר הצהריים לשרת התרבות והספורט מירי רגב ולשר הפנים גלעד ארדן בבקשה כי יפעלו לשחררו של שחקן הפועל חיפה לאימונים ומשחקים לאחר שבית המשפט, אינו מאפשר את שחררו קרוב לשלושה שבועות במעצר ובמעצר בית מלא בו הוא שוהה כעת.

שטרלינג כתב בין היתר: "השחקן גבריאל תמאש, בלם קבוצת הפועל חיפה ושחקן נבחרת רומניה נתפס בתאריך 26 במרץ על ידי משטרת התנועה בכביש החוף כאשר על פי המשטרה נהג במהירות מופרזת כשכמות אלכוהול מעל המותר בדמו מאז חלפו 19 ימים!!!! והשחקן נמצא במעצר (שישה ימים במעצר ושבועיים במעצר בית מלא) זאת על אף שלא קיימת כל סכנה ונוא מסר את גרסתו למשטרה, רישיונו נפסל, והוצע נגדו צו עיכוב יציאה מהארץ כאשר שישה מפקחים סביבו 24/7". 


"שתי הבקשות שלנו לשחררו כולל אחת בה דנו היום ממעצר בית או לחלופין לצאת לאימונים ומשחקים נדחו מסיבות שונות ומשונות. נזכיר כי עובד זר בארץ והסיבה להימצאותו בארץ היא עבדותו ככדורגלן מקצוען. נבקשך להתערב בפרשה זו על מנת לנביא לשחרורו המידי של השחקן לאימונים ומשחקים".

תשנה את החלטת בית המשפט? מירי רגב (עדי אבישי)


כאמור, מוקדם יותר היום נערך דיון נוסף בעינינו של השחקן הרומני גבריאל תמאש, בו דרשו עורכי דינו תומר נגולה איתן ספולר לשחררו למשחקים, שופטת בית המשפט לתעבורה בפ"ת, דחתה את ההחלטה ביום רביעי.


ממשרד עורכי הדין סטולר-נגולה נמסר: "התנהלות מערכת אכיפת החוק בעניינו של גבריאל תמאש מדיפה ריח חריף של אכיפה בררנית והתנהלות אי שיוונית בעליל. המשטרה ממשיכה לבקש כותרות על גבו של תמאש רק בשל היותו מפורסם ואילו לא היה מפורסם התיק בעניינו היה מסתיים בדיון אחד או שניים".

לעניין המעצר, עצוב לנו להיווכח שבית המשפט מתקשה לשחרר את תמאש לאימונים ומשחקים ולתת לו לבצע את עבודתו, קרי לשחק כדורגל מקצועני שזו הרי הסיבה האחת והיחידה לשהייתו בארץ. מוזר שבית המשפט החליט להותיר את תמאש במעצר בית חרף כל תנאי הפיקוח שהוצעו".


ההחלטה בעניינו של תמאש נדחתה ליום רביעי (אריאל שלום)

"במקרה של כדורגלן מוכר אחר, יצחק אספה, שעניינו חמור עשרות מונים מהמקרה של תמאש, כאשר שם המסוכנות התממשה וחיי אדם קופחו, בית המשפט התיר לו לחזור להתאמן ולשחק לאחר זמן קצר, ואילו במקרה זה שהמסוכנות היתה רק בגדר פוטנציאל, בית המשפט עדיין עומד על החלטתו ובכך מחזק את עמדתה המפלה של המשטרה".

כזכור בסוף חודש מרץ במהלך פעילות אכיפה ממוקדת נגד עבירות מסכנות חיים, שוטר אגף התנועה, קלט את גבריאל תמאש נוסע במהירות חריגה של 205 קמ"ש (90 קמ"ש) בסמוך למחלף ספיר על כביש 2 לצפון. בראשון לאפריל בית המשפט המחוזי שחרר את השחקן למעצר בית, אך מאז הבלם הרומני לא שב למשחקים ולאימונים במדי הפועל חיפה.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ