תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אלונה ברקת: "אני הבעלים, הייתי הבעלים ואני אשאר הבעלים"

מכבי תל אביב - הפועל באר שבע 0:0
בעלי הפועל באר שבע דיברה ברדיו 103FM: "באתי לתת את כל כולי בימין החדש, אבל זה לא צלח". התקציב של ב"ש: "קיבלנו החלטות לא טובות, לא היתה קורצליה. נעשה חשיבה מחודשת. אירופה? אנחנו חייבים להיות שם"
הפועל באר שבע עתידה לפגוש הערב (שני) את מכבי חיפה למשחק בעל משקל כבד: המנצחת תעלה למקום השני ותהיה בעמדה מצוינת לשמור עליו עד סיום העונה. בעלי האלופה היוצאת אלונה ברקת סיפרה הבוקר בראיון לרדיו 103FM על התחושות המעורבות של אחרי הבחירות ולפני המשחק.

"אנחנו חייבים להיות באירופה", אמרה ברקת, "הקמפיין האירופי מאוד חשוב לנו. אני מקווה שנעשה הערב תוצאה טובה ונשחק באירופה בשנה הבאה".

אלמנט הביתיות בטרנר: "האווירה בטרנר היא אווירה מופלאה. זכינו שיש לנו קהל אוהב, תומך ודוחף. אני מקווה שהיום הבחורים יעשו את העבודה. כל משחק עכשיו הוא סופר קריטי וחשוב".


ברקת. "הסכומים שהשקענו בשנתיים האחרונות היו לא ריאליים" (לירון מולדובן)
ברקת. "הסכומים שהשקענו בשנתיים האחרונות היו לא ריאליים" (לירון מולדובן)


הסמכויות שלה בקבוצה לעומת אלה של אסי רחמים: "לפני שיצאנו לקמפיין הבחירות, אמרתי שהסמכויות יעברו לאסי כדי להתרכז בקמפיין. לצערי זה לא צלח למרות שנתנו את כל כולנו, והיו חסרים לנו אלף קולות. אני בעלים, הייתי הבעלים בתוך הקמפיין ואני נשארת הבעלים, המועדון הזה הוא סופר חשוב ומהותי ועשה קפיצת מדרגה מהותית".

ההשקעה הכספית: "עוד לפני שיצאנו לקמפיין, הבנו שהסכומים שהשקענו בשנתיים האחרונות היו לא ריאליים. אנחנו צריכים להיות הרבה יותר ממוקדים וחדים. קיבלנו החלטות פחות טובות ואני אומרת את זה בהגינות. לא הייתה קורלציה בין גודל התקציב למה שהצלחנו להפיק ממנו. לכן עוד לפני הקמפיין אמרנו שעלינו לעשות חשיבה מחודשת לגבי איך נרצה להתנהל בשנה הבאה".

עתידו של ברק בכר: "הוא המאמן של הפועל באר שבע, הוא עשה שנים מופלאות ואין לי ספק שהוא ימשיך לעשות, ברור אני שרוצה שהוא יישאר. היה קשה מאוד השנה לכולנו, אך אני חושבת שדווקא כבעלים זה מלמד על החוסן של המועדון. לראות את הצוות הניהולי ואת הצוות המקצועי, כאן נמדד החוסן. לקחנו שלוש אליפויות בצורה די משכנעת והגענו לעונה בה הכל הלך הפוך ומאתגר ונדרשנו לשמור על הבית ועל החוסן של האנשים. אני מאמינה ביציבות".

ברקת עם שותפיה למפלגת "הימין החדש". "גאה לחיות במדינה בה כל אחד מצביע לפי צו מצפונו" (אבשלום שושני)
ברקת עם שותפיה למפלגת "הימין החדש". "גאה לחיות במדינה בה כל אחד מצביע לפי צו מצפונו" (אבשלום שושני)

"זה חוסן של כל ארגון להתמודד עם הקשיים ולשמור על מי שאתה, תוך כדי שאתה מסתכל קדימה. להפיק לקחים וללמוד מהטעויות".

אוהדי ב"ש לא הצביעו לימין החדש: "כולנו צריכים להיות גאים שאנחנו חיים במדינה בה כל אחד מצביע לפי צו מצפונו. אלו היו בחירות בין שתי מפלגות גדולות, ואנחנו המפלגות ששתו להם את הקולות במהלך המלחמה על ראשות הממשלה. האם הצבעה לנו היתה פוגעת בליכוד? זה לא משנה כי בסוף הגוש מצביע. בסוף הבחירה בין גושים".

מצטערת על ההרפתקה הזאת: "ממש לא. זה היה מסע מופלא מרגש וחשוב שלמדתי ממנו מלא, זו הייתה חוויה מופלאה וחשובה. רציתי לתת את כל כולי וזה לא צלח".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ