תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מפחיד: תור קרלסן הותקף והובהל לבית חולים

קרלסן | צילום: ערן לוף
האירוע קרה ביום שבת בלילה לאחר שחזר מארוחת ערב עם חברים. הנורבגי, שהיה המנהל המקצועי של מכבי חיפה בעונת 2016/17, ומאז נמצא ב-IK סטארט הנורבגית, צפוי להשתחרר בקרוב לביתו
תור-כריסטיאן קרלסן, המנהל הספורטיבי של הקבוצה הנורבגית IK סטארט ואקס מכבי חיפה, הותקף ביום שבת באלימות קשה, כך דיווח במועדון לתקשורת. קרלן הובהל לבית החולים לקבל טיפול וצפוי להשתחרר בקרוב. האירוע כבר דווח למשטרה שפתחה בחקירה בנושא. קרלסן שיחזר: "ברור שזה היה מפחיד". מעבר לכך העדיף שלא להגיב.

האירוע קרה בשעות הלילה המאוחרות כאשר הנורבגי היה בדרך לביתו באוסלו לאחר ארוחת ערב עם חברים. מהמועדון נמסר: "יש לנו את התמיכה המלאה עבורו וכך יהיה גם בעתיד, הוא יחזור לעבודה בזמן שלו. מהיכרות קצרה עם תור, אני יודע שהוא רוצה לחזור כמה שיותר מהר כדי לעזור לנו להגיע למטרות שלנו".

הנורבגי בן ה-43, כזכור, שימש כמנהל המקצועי במכבי חיפה במשך שנה אחת (2016/17) ועזב עקב חילופי דעות. בקורות החיים שלו ישנם גם מועדונים גדולים כמו מונאקו, ווטפורד, באייר לברקוזן, האנובר 96, זניט סנט פטרסבורג. קבוצתו הנוכחית עומדת על מאזן של שני נצחונות ושתי תוצאות תיקו בארבעת המשחקים הראשונים שלה ב-2019.קרלסן בימיו בירוק. (ערן לוף)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ