תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סוף לסאגה: עמוס ואלקסלסי התנצלו בפני השחקנים

מכבי נתניה - הפועל חדרה 2:3
השניים, שהתעמתו לאחר המשחק מול חדרה, התנצלו בחדר ההלבשה. השוער השני צפוי לחתום רשמית על הארכת חוזה בקרוב. בקבוצה שלחו את מלאדה לצילום MRI. וגם: האם העפלה לאירופה עשויה להשאיר את מוחמד?
במכבי נתניה שמו אתמול (רביעי) מאחור את העימות בין שני שוערי הקבוצה דני עמוס וגולן אלקסלסי, שהתעמתו מילולית בסיום המשחק נגד הפועל חדרה במה שכמעט הפך לעימות פיזי.

עוד לפני תחילת האימון אתמול, נכנסו השניים לחדרו של המנכ"ל ניב גולדשטיין לשיחה בה נמסר להם שהדבר אינו מקובל, אך בנתניה הוחלט שלא להעניש את השניים בחומרה ולהסתפק כעת באזהרה כשבנתניה סיפרו שהדבר יכול לקרות בחדר ההלבשה. "אחרי הרבה משחקים זה קורה לדני שהוא בסערת רגשות ומביע ביקורת. זה משהו שהתרגלנו ולא תמיד צריך לעשות מזה רעש", אמרו בקבוצה. אתמול בחדר ההלבשה נערכה בין השניים סולחה רשמית, כשהשניים התחבקו לעיני השחקנים והתנצלו כל אחד בתורו בפניהם וציינו כי הדבר לא היה צריך להיעשות.

חתימתו של אלקסלסי, שסיכם על הארכת חוזהו במהלך החודש האחרון, התעכבה מעט בעקבות עניינים בחוזה אך שוער המשנה צפוי לחתום רשמית בקרוב ולהמשיך שנה שלישית בקבוצה.


עמוס. "קורה לו שהוא בסערת רגשות אחרי משחק" (דני מרון)
עמוס. "קורה לו שהוא בסערת רגשות אחרי משחק" (דני מרון)


בינתיים, בנתניה החליטו לשלוח את החלוץ יונס מלאדה לבדיקת MRI כדי לשלול פגיעה ברצועות הברך. החלוץ כבר עבר צילום אולטרסאונד עוד לפני המשחק מול הפועל חדרה, זכר לפגיעה בברך שספג במהלך האימון המסכם ביום שבת, אך למרות התוצאות החיוביות, בקבוצה לא ייקחו סיכון.

בנתניה החלו בחיפושים אחר בלמים ואחר שחקן בעמדת הקישור. בנוגע להגנה, מי שככל הנראה לא ימשיך הוא ברנקו ורגוץ' שמנהל מו"מ עם אנורתוזיס פמגוסטה ובקישור, בנתניה מודעים לעובדה שהם עשויים לאבד את הקשר עלי מוחמד בסוף העונה, כאשר בקבוצה ימתינו לראות אם הקבוצה תעפיל לאירופה, ומאמינים שאם הדבר יקרה, מוחמד עשוי להשתכנע ולהישאר במטרה לקבל את הבמה, וכך יוכל אולי להאריך חוזה.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ