תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פרסום ראשון: אלי אוחנה ויוסי בניון נפגשו עם יעקב בוזגלו

קריית שמונה - בית"ר ירושלים 1:0
היו"ר והמנהל המקצועי החדש של בית"ר ירושלים נועדו עם אביו של מאור בניסיון להגיע להבנות על הארכת חוזה: "הייתה פגישה טובה"
ראשי בית"ר ירושלים, היו"ר אלי אוחנה והמנהל המקצועי החדש יוסי בניון שיפרוש רשמית בשבת הקרובה נגד מ.ס אשדוד, נפגשו הבוקר (שני) עם יעקב בוזגלו, אביו של שחקן הקבוצה מאור וכידוע מי שמייצג את הכדורגלן, בניסיון להגיע להסכם על הארכת ההתקשרות בין הצדדים.

במהלך השיחה הבהירו אוחנה ובניון לבוזגלו כי הם רוצים שמאור ימשיך בקבוצה בחוזה חדש, אך בעוד בבירה דיברו בעבר על כך שלא ישדרגו חוזים קיימים, בסביבת השחקן נרמז עוד לפני הפגישה היום כי אחרי שחתם על חוזה לעונה אחת לאחר הפציעה והוכיח כי הוא כשיר, ישנו צפי לשדרוג. "הייתה פגישה טובה", הבהירו בסביבת השחקן, אבל בשלב זה הדברים עוד רחוקים מסיכום.

בוזגלו בן ה-31 כאמור התאושש בתחילת העונה מקרע נוסף בצולבת ובמיניסקוס, פציעה ממנה סבל בעבר כידוע, ולאחר שנפרד ממכבי חיפה חתם בבירה על חוזה לעונה אחת. בראיון שהעניק היו"ר אלי אוחנה בסוף השבוע לרדיו ירושלים הוא טען כי "לא כל שחקן שאנחנו רוצים ויגיע עם דרישות מוגזמות יהיה בבית"ר ירושלים", במה שיכול להתפרש כרמז למו"מ המתנהל בימים אלה. לבוזגלו כידוע גם דרכון פורטוגלי, כך שהוא יכול לצאת לשחק באירופה מבלי להיחשב לזר, וגם אופציה זו בהחלט על הפרק. בליגת העל העונה בוזגלו כבש שלושה שערים ובישל עוד שישה ב-1346 דקות, שהם 23 הופעות (שבע מהספסל).בניון ובוזגלו. יש נכונות להשאיר את הקשר, אבל המו"מ רק החל (עדי אבישי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ