תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בוחבוט: "אם היינו באוקטובר, הבראן לא היה משחק לאחר התאונה"

מכבי פתח תקווה - מ.ס אשדוד 3:0
מאמן מ.ס אשדוד התייחס לחלוץ שעלה ב-11 בניצחון הגדול על מכבי פ"ת: "ויתרנו על הדרך למען טובת המועדון". וגם: חלוקת העבודה בינו לבין משה אוחיון, עתידו, משחק הפרידה מיוסי בניון והסיכויים לשרוד בליגת העל
יומיים לאחר הניצחון הגדול 0:3 על מכבי פתח תקווה שהשאיר את מ.ס אשדוד חזק בתמונת הסיכויים להישאר בליגת העל, מאמן הקבוצה אבי בוחבוט דיבר בתוכנית הספורט של 103FM והתייחס לחולשה של היריבה, חלוקת העבודה בינו לבין משה אוחיון, פרשת רומן הבאן, משחק הפרידה מיוסי בניון, עתידו ואלמנט המזל.

חולשתה של מכבי פתח תקווה: "ראשית, אני מסכים שהיה משחק טוב שלנו והאמנו שאפשר לעשות את זה. אנחנו עובדים על כך במהלך השבוע ומעבירים את המסר הזה לשחקנים. היריבה? לא התעסקנו בה, אלא רק בעצמנו ואולי גם אנחנו גרמנו לה להיות חלשה כי זו קבוצה מצוינת עם סגל טוב. אני מסתכל על הקבוצה שלי ועל השחקנים שלי והם ביצעו את ההוראות שנתנו להם ואני חשוב שאני ומשה אוחיון הכנו אותם טוב מאוד למשחק למרות השבוע הלא פשוט שעברנו. כל הקרדיט מגיע לשחקנים ולצוות המקצועי".

חלוקת העבודה בינו לבין משה אוחיון: "זה פשוט מאוד - אנחנו עובדים כצוות. משה הוא חלק די מכובד במערכת, אני משלים אותו והוא משלים אותי. יש ימים שהוא לוקח את המושכות ומעביר את האימונים ועושה את הדברים על פי דרכו והבנתו בשיתוף פעולה איתי, ולהפך. כשיש לי משהו לומר לשחקנים, אני עושה זאת בדרך שלי ושיתוף הפעולה ביני לבינו עובד מצוין. יש לי ניסיון של 24 שנים בכדורגל, אני יותר אחראי על הצד המנטלי ועל השיחות עם השחקנים, אני זה שמביא את הדברים האלה ועוזר לשחקנים לשנות את הגישה ולרצות יותר, ואני שמח שזה מצליח".משלימים אחד את השני. אוחיון ובוחבוט (לירון מולדובן)


מה הוביל לשינוי: "בואו נעשה סדר. מה אנחנו צריכים לבקש מהשחקנים, לעבוד ולהתאמן קשה יותר? לא. זה הרבה שיחות אישיות, לגעת בשחקן ולדעת להוציא ממנו את המיטב. עצרנו הרבה דברים, ויתרנו על הדרך ואנחנו מתעסקים אך ורק במה שצריך. ויתרנו על הדרך ואני אתן לכך דוגמא. אם היינו באוקטובר, רומן הבראן לא היה משחק אחרי התאונה שהוא עשה. ראינו פה את הקטע של מה טוב עבור המועדון. עזבנו את הערכים בצד ואנחנו נטפל בזה אחר כך. מה שחשוב לנו זה לבוא ולנצח ואת זה עשינו".

אלמנט המזל: "במשחקים קודמים היינו טובים ולא ניצחנו. בסכנין, למשל, המזל היה לרעתנו בקטע של השיפוט. נותרו לנו שני משחקים מאוד משמעותיים, נצטרך לתת 200 אחוז, להיות מוכנים וגם קצת מזל לא יזיק".

העונה הבאה: "תמיד אמרתי שהחלום שלי הוא להגיע לליגת העל, זה מה שרציתי כל הזמן, אז אני מקווה שהמזל ימשיך איתי ויהיה איתי גם בעונה הבאה. מה שחשוב כרגע זה לא אני ומשה אוחיון, אלא המועדון שראוי להישאר בליגת העל. זה מועדון שמייצר כל הזמן שחקנים. מ.ס אשדוד היא קובצה די חשובה לליגת העל ומגיע לה להישאר".


מיעוט ההקהל
: "אנחנו מודעים לכך שיש בעיה. לפני המשחק נגד מכבי פתח תקווה ראינו קטע וידאו מעונת 2007/08, זה היה מדהים - האצטדיון מלא באוהדים טובים של מ.ס אשדוד. אני ומשה, שעומדים בראש המערכת, רוצים לקרוא לקהל שיגיע לטדי, אנחנו צריכים את הדחיפה שלהם. יכול להיות שנעשו טעויות בעבר, צריך לטפל בזה ואני מאמין שזה יקרה".

על המשחק הגורלי נגד בית"ר ירושלים בטדי: "נצטרך לעשות משחק טוב יותר ממה שעשינו בשבת על מנת לנצח. חשוב לי לומר שכל הקבוצות ללא יוצא מן הכלל צריכות להיות ספורטיביות ולתת מעצמן את הכל. ספורטיביות זה היופי בספורט ועבורי זה הכי חשוב. אני קורא לכולם, כולל היריבות שלנו, לשחק בצורה ספורטיבית. לגבי המשחק, אנחנו מכבדים את הפסטיבל סביב יוסי בניון, אבל מתעסקים בקבוצה שלנו. אני באופן אישי אסגור מעגל עם יוסי, אימנתי אותו בתחילת דרכו בנוער של הפועל באר שבע".


עבר תחת שרביטו של אבי בוחבוט. יוסי בניון (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ