תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קלינגר: "רוצה שהמועדון ישמור על כבודי ואני על כבודו"

הפועל רעננה - בית"ר ירושלים 2:1
מאמן בית"ר ירושלים אחרי ה-1:2 על הפועל רעננה במחזור הסיום של הפלייאוף התחתון: "עדיין לא דיברו איתי עדיין. מניח שאין עשן בלי אש, שומע את הדיבורים ומנסה להתנתק". הסיבות לכישלון: "המשחק בב"ש שינה הכל"
בית"ר ירושלים סיימה הערב (שבת) את העונה כ'אלופת' הפלייאוף התחתון עם 1:2 בחוץ על הפועל רעננה מצמד של אנתוני וארן, אבל הדבר המעניין ביותר במשחק התרחש דווקא לאחר סיומו כאשר המאמן ניר קלינגר ירה: "לא דיברו איתי עדיין על עתידי ואני רוצה שההליך יהיה מסודר על מנת שאני אשמור על כבוד המועדון והמועדון ישמור על כבודי".

קלינגר הוסיף והתייחס לעתידו: "בסופו של דבר התקשורת עושה את עבודתה והיא מתעסקת בספקולציות, אבל אני מניח שאין עשן בלי אש וזה מגיע ממקום כזה או אחר. אני חושב שיש לדברים סדר מסוים ומן הראוי שהסדר הזה יתבצע ואני מקווה שזה יקרה בשבוע הקרוב. יש לנו עוד משחק חגיגי מול אתלטיקו מדריד וגם הוא חשוב. אני חושב שיש הליך מסוים ואם בבית"ר ירצו להחליף מאמן ואני מאמין שהדברים כבר נעשים מאחורי הקלעים, זה בסדר אני לא כועס. אני מאמין ותיק שעובד כבר 20 שנה ללא הפסקה וכל אחד יכול ללכת לדרכו. בתוך עמי אני חי, אני שומע את הדיבורים ומנסה להתנתק. אני לא בגיל של לרדוף, אני יודע לעשות את העבודה שלי כמו מקצוען ויודע גם לקבל ביקורת כשצריך".

הסיבות לכישלון: "זה לא קל לנתח את כל העונה ברגע. לא הייתי במשחקים הראשונים ואני חושב שהנקודה המשמעותית, בשיא ההגינות, הגיעה בסיבוב השני. יצרנו סוג של מומנטום ואז הגיע המשחק בבאר שבע והוא היה אמור להיות שלנו. אנחנו זוכרים מה קרה וזה הכניס אותנו לסחרור שלילי שלא באשמתנו. לפעמים בעונה יש רגע שמשנה מומנטום, אני מספיק מנוסה בשביל להבין את זה ולצערי זה הכה בנו חזק ומנע מאיתנו הרבה דברים טובים".ראיון פרידה מבית"ר? ניר קלינגר (דני מרון)

סיכום העונה שלו: "ברור שהייתי רוצה לסיים במקום אחר, מקום שביעי זה תואר מפוקפק שלא אומר לי שום דבר. זה אובייס עבורנו, חסר לנו שלא היינו מסיימים שם. אמרתי את זה כבר מזמן, ציפיתי מעצמי ומהקבוצה שנהיה במקום אחר וזה לא קרה. יש הרבה סיבות לכך, אבל כמו תמיד יש רק אבא אחד לכישלונות וזה המאמן. בסדר, העונה הסתיימה בטעם טוב ואני חושב שגם בשבוע שעבר היה טקס מאוד מרגש. היום זה היה סוג של פיצוי, קשה להביא את השחקנים לרמה של דריכות ומוטיבציה במשחק שלא קובע כלום, אבל הבקענו שני שערים במחצית השנייה וניצחנו. חבל שזה לא נגמר בתוצאה גבוהה יותר, אבל גם זה בסדר".

וארן הוסיף: "אני מאוד שמח להבקיע ולסיים את העונה בצורה טובה. זו עונה מאוכזבת מבחינה קבוצתית ואני מקווה שבשנה הבאה נהיה טובים יותר מבחינת תוצאות. שינוי הבעלים, שחקנים שהצטרפו - לקח לנו זמן להתחבר. העונה המשיכה ולא היה זמן להתארגן. אני מקווה שיהיה טוב יותר בעתיד. אני יודע מה אני שווה. לא שיחקתי הרבה בחצי הראשון של העונה וכשחזרתי ראו שאני מסוגל לתת גולים כשיש לידי שחקנים טובים. חשוב שסיימנו טוב ואני מקווה שנתחיל את העונה הבאה ברגל ימין".

מנחם קורצקי סיכם: "רצינו לנצח בכל מקרה ולסיים בטעם טוב, אבל זה לא מוריד מזה שעשינו עונה מצוינת ואני גאה מאוד בשחקנים שלי. נשארנו  בליגה הרבה לפני המשחק האחרון ומגיע כל הכבוד למועדון ולצוות שלי שעשה עבודה נפלאה. עכשיו ננוח קצת, זו הפגרה שלנו, ונבוא עם כוחות מחודשים. אני מקווה שבעונה הבאה נעשה עוד קפיצת מדרגה".


"שני הצדדים רוצים להמשיך את ההתקשרות". מנחם קורצקי (אריאל שלום)


עתידו
: "זה לא חתום, אבל יש כוונה להמשיך מצד שני הצדדים. אני רוצה שרעננה תתחזק ותמשיך בדרכה, יש כמה דברים לסגור ואני מאמין שזה יהיה רשמי בקרוב. תמיד נישאר צנועים, המטרות שלנו צנועות, אבל אנחנו שואפים כמה שיותר גבוה ונרצה להתקדם. זה יהיה קשור כמובן לחיזוק שנביא, אבל נקודת הפתיחה שלנו טובה כי יש פה סגל טוב שזקוק לחיזוקים נקודתיים. מגיע לנו לנוח אחרי עונה שמחה ולא קלה, נאגור כוחות ונחזור".
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ