תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דראפיץ': "הצהוב היה קצת גבולי. גם כחלון צריך להיות זהיר"

מכבי תל אביב - מכבי נתניה 0:3
נתניה רשמה הפסד רביעי נגד מכבי ת"א. המאמן אמר בסיום: "יכול להיות שהשחקנים חשבו על הגביע יותר מעל מכבי". מלמד סובל מכאבים במפשעה, ובספק לגמר. החלוץ ועלי מוחמד, ייעדרו ממשחק הליגה הבא מול בני יהודה
במכבי נתניה קיוו אתמול (שבת) לעבור את החזרה הגנרלית לגמר הגביע ביום רביעי בהצלחה, אך בפעם הרביעית נכנעו העונה למכבי ת"א במסגרת הליגה עם הפסד 3:0, כשבטווח גם ייאלצו להסתדר ללא ויקי כחלון, שספג אמש כרטיס אדום, שימנע ממנו ליטול חלק בגמר. כחלון, שהיה הגיבור הטראגי של המשחק, מירר בבכי בירידה מכר הדשא, כשגם ניסיונותיהם של ברק בדש, מנהל הקבוצה ואנשי המועדון לנחמו לא עזרו, כשכחלון סינן: "זה לא צהוב".

למרות ההפסד הצורם, והעובדה כי בנתניה רצו לקחת את שלוש הנקודות או לפחות נקודה אחת במטרה לברוח מעט לדולקות אחריה, בקבוצה ניסו לשדר אופטימיות לאחר הסיום: "צריך לזכור שזאת מכבי ת"א, שהיא האלופה ויש פערי רמות. ההפסד הזה לא יפגע בהכנות שלנו לגמר שלא יהיה ספק, אנחנו באים רעבים לגמר", אמרו שחקנים במועדון.

גם המאמן סלובודאן דראפיץ', ניסה להסביר את ההפסד: "מהרבה משחקים נגד מכבי ת"א, לא לוקחים דברים. יש לפעמים עונות שאתה משחק נגד קבוצה שהמאצ'אפים נגדה לא מתאימים. אתה צריך להסתגר יותר ואנחנו לא יודעים לעשות את זה אלא באים לתקוף. מכבי ת"א עשתה עונה נפלאה אבל גם נתניה ויש לנו על מה להילחם. היה היום פנצ'ר וצריך לעודד את החברה.הפסד רביעי העונה למכבי תל אביב.  אנריק סאבוריט ואבי ריקן מול דולב אזולאי (דני מרון)

הסרבי המשיך: "יש עונות שאתה משחק נגד קבוצה שיש פערים תקציביים משמעותיים ופערים ביכולת. אמרתי לצוות: זה היה נראה אולי כאילו שיחקנו נגד קבוצה מאיטליה או מספרד. זה המחיר של שחקנים צעירים אבל כיף לי לעבוד אותם. אנחנו אוהבים את הסגל שלנו. אני מקווה שביום רביעי נראה נתניה אחרת ואם לא אז אוי ואבוי".

אם יש השפעה על הגביע: "ידענו בעבר גם אחרי משחקים כאלה לבוא ולנצח. זו אווירה אחרת ואנרגיות אחרות ואין קשר. יכול להיות שהשחקנים שלנו חשבו גם על הגמר יותר מאשר על מכבי ת"א. אנחנו לא צריכים להיכנס לבור ולהגיד מה יהיה בגביע. צריך לעודד אותם".

על ויקי כחלון שהורחק: "יכולתי להוציא גם את עלי יותר מוקדם ואת גיא, אבל לא רצינו לעשות את זה. הצהוב היה קצת גבולי. גם השחקן צריך להיות זהיר".


הגיבור הטראגי של המשחק. ויקי כחלון הורחק ויחמיץ את הגמר (דני מרון)

מלבד הרחקתו של כחלון שייעדר מגמר הגביע, נתניה קיבלה בסיום בשורה מדאיגה מכיוונו של החלוץ גיא מלמד: מלמד, שהוחלף במהלך המחצית השנייה עקב פציעה, סובל מכאבים באזור המפשעה וכבר היום יובהל לצילום על-מנת לאבחן אם הוא סובל ממתיחה או מקרע או שמדובר בפציעה לא חמורה, כאשר בנתניה מנסים לשמור על אופטימיות.

גם אם ישחק בגמר הגביע, מלמד ייעדר בוודאות ממחזור הליגה הבא נגד בני יהודה, לאחר שצבר אתמול את הכרטיס הצהוב החמישי שלו. כמוהו, גם עלי מוחמד, שספג את הכרטיס השנים עשר שלו וללא ספק מדובר בחיסרון כפול ומשמעותי לדראפיץ' וברדה.

הקבוצה תחל מחר את ההכנות לקראת גמר הגביע, כשביום שני תיערך מסיבת העיתונאים בהשתתפות המאמן סלובודאן דראפיץ' והקפטן דודי תירם. כבר ביום שלישי תצא הקבוצה למלון באיזור חיפה.


בספק לגמר הגביע. גיא מלמד (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ