תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בלבול: "עוואד חצה קו אדום, מעשה חמור"

הפועל חדרה - מכבי חיפה 2:0
מאמן מכבי חיפה דיבר על החלוץ שהורחק ב-2:0 להפועל חדרה: "זה קורה בכדורגל, נטפל בו בתוך המועדון". על המשחק: "שיחקנו בצורה אנמית, היינו רעים". חבשי: "אין ברירה אלא לנצח את מכבי תל אביב"
"שחקני כדורגל תמיד חוצים במהלך עונה קו אדום כזה או אחר, זה קורה. המעשה של עוואד חמור ואנחנו נטפל בו בתוך המועדון". כך אמר הערב (שני) המאמן מרקו בלבול אחרי שהחלוץ ספג כרטיס אדום ישיר לאחר יריקה חסרת אחריות ומכבי חיפה נוצחה 2:0 על ידי הפועל חדרה.

בלבול הוסיף: "חדר ההלבשה של מכבי חיפה טוב וחזק, האווירה במועדון נהדרת ואני לא מכיר קבוצה בה שחקנים לא חוצים קווים אדומים. עכשיו אנחנו צריכים להתרכז במה שלא עשינו טוב מקצועית ולנסות לנצח את מכבי תל אביב".

על המשחק הערב: "זה היה משחק מאוד חשוב, אבל הפסדנו אותו. שיחקנו רע, פתחנו רע ואחרי ההרחקה הפכנו לעוד יותר פגיעים. לא היינו חדים, שיחקנו באנמיות ומגיע כל הכבוד לחדרה שניצחה בצדק. אני לא סופר את מי ניצחנו יותר ואת מי פחות. לא נראינו טוב, איבדנו כדורים וספגנו שער מטעות של איבוד כדור. היינו חשופים מאוד במתפרצות. השחקנים באמת ניסו, אבל היה להם יום רע מאוד ושום דבר לא הלך. המטרה היא אירופה ואני מבטיח שנעשה הכל בשביל להיות שם"."נעשה הכל בשביל להגיע לאירופה" (דני מרון)

עאיד חבשי סיכם: "בליגה הזאת אין משחקים קלים. רצינו מאוד לנצח, עבדנו קשה כל השבוע בשביל לגמור את הסיפור, אבל עכשיו נשארו שני משחקים חשובים שהם כמו גמר גביע. נעזוב את מה שהיה היום ונתרכז בלקחת שלוש נקודות בבית נגד מכבי תל אביב. גמר הגביע בין נתניה לבני יהודה? לא מסתכלים על קבוצות אחרות. לא באנו מוכנים היום וכל הכבוד לחדרה שלקחו את הנקודות בצדק. הקהל שלנו מגיע לו שאפו, הוא השחקן ה-12 שלנו ומחכה לנו משחק חשוב ביום ראשון נגד קבוצה טובה ואין ברירה אלא לנצח".

ניסו אביטן המאושר אמר בסיום: "ניצחון שני על חיפה? אני לא מסתכל על זה ככה, היינו קרובים לנצח בהרבה משחקים והיו משחקים שלא היינו טובים והפסדנו בצדק. היום היה ניצחון מוצדק. מעבר לתוצאה, שיחקנו טוב למרות שהגענו כמעט בלי סגל. לבחורים פה יש לב ענק וזה בעצם הסוד של הפועל חדרה. היה כדורגל בסדר וכמובן שהאדום של עוואד עזר לנו, אבל גם לפני זה נראינו טוב וכל מי ששיחק היה מאוד מחויב. למועדון צנוע כמו שלנו זה לא הולך ברגל לנצח פעמיים את מכבי חיפה".

על המושאלים ממכבי תל אביב: "אני רוצה לברך את חביב אוחיון שעבר תקופה לא קלה. האמנו בו כל הזמן וצריך לזכור ששחקנים צעירים הם לא יציבים וזה מה שהיה לו. הוא היה טוב היום ולא ספג, אני מקווה שהוא ימשיך ביכולת הזו. לגבינו, אנחנו לא במצב של לדרוש ואנחנו יודעים מה אנחנו רוצים לקראת העונה הבאה. כל קבוצה שהשאילה לנו שחקנים עשתה עסקה מצוינת ואני מקווה שכך זה ימשיך גם בעתיד".


שש משש נגד מכבי חיפה בפלייאוף העליון. ניסו אביטן (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ