תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

במכבי חיפה מודאגים: "הכדורגל הישראלי מאבד דור שלם של אוהדים"

הפועל חדרה - מכבי חיפה 0:2
מהפכה בשעות המשחקים? מנכ"ל הירוקים, אסף בן דוב ערך פגישה עם יו"ר מנהלת הליגה, ארז כלפון, בה הציג את הנזק שנגרם בטווח הארוך: הייתה פגישה טובה. פתחנו ערוץ דיבור ישיר מול המנהלת, אני מאמין שזה ישתנה"
האם אנחנו בדרך למהפכה בשעות המשחקים? היום (שלישי) ביוזמתה של מכבי חיפה נערכה פגישה במשרדי מנהלת הליגה בין מנכ"ל המועדון, אסף בן דב, אל מול יו"ר המנהלת, ארז כלפון ואנשיו. מנכ"ל הירוקים הציג בפתיחת דבריו את הסקר שנערך לאחרונה ע"י המועדון בקרב 2,365 אוהדים הקבוצה, שבו התבקשו האוהדים לסמן את השעה המועדפת עליהם למשחקי הליגה.

מתוצאות הסקר עולה כי 48% מהמשיבים סימנו את השעה 18:00 ביום שבת, בעוד שמשחקי הערב המאוחרים בשבת (20:00) זכו לתמיכה של 28% בלבד. דווקא היום שנבחר על ידי מינהלת הליגה ליום שבו משוחק "המשחק המרכזי" - יום שני בשעה 21:00, סומן על-ידי 6% בלבד מאוהדי הירוקים. בעקבות הסקר פנתה מכבי למינהלת הליגה וביקשה להפסיק לשבץ את הקבוצה בשעות הערב המאוחרות, ולנסות עד כמה שניתן לשבץ את משחקי הקבוצה בשעה 18:00.

בן דב הבהיר כי שעות המשחקים שנקבעות מביאות את מכבי חיפה בפרט ואת שאר קבוצות הליגה לשחק בשעות שהן מאבדות חלק מהקהל: "לימים ולשעות המשחקים השפעה קריטית על הפופולריות של הענף הזה בשנים הקרובות", אמר המנכ"ל במהלך הפגישה והוסיף: "בעבר, ילדים הגיעו למשחקים שנערכו בשעה 15:00 ,17:00, 18:00. המשחקים בשנים האחרונות הם בשעות מאוחרות מאוד ורוב הצופים הם מבוגרים". בסיום הפגישה אמר בן דב לאתר הרשמי: "הייתה פגישה טובה ופתחנו ערוץ דיבור ישיר מול המנהלת ואנו מקווים לראות את התוצאות כבר בתחילת העונה הבאה".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ