תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ירדן שועה התעמת עם אחד מהשחקנים ונזרק מהאימון

הפועל חדרה - מכבי חיפה 0:2
החלוץ הכעיס את בלבול שבחר לשחרר אותו מהאימון: "כנראה שההשעיה של שבוע שעבר לא הספיקה לו" אמר גורם במכבי חיפה. כעס על עוואד ומעתה כל עבירת משמעת תגרור קנס כספי גבוה. בוקולי עזב את הקבוצה לאחר 15 שנים
במועדון ממתינים לתוצאה בגמר גביע המדינה ויקוו לזכייה של מכבי נתניה, דבר שיקל על כך שחיפה תזכה בכרטיס באירופה דרך הליגה. "אם העונה הזאת תסתיים ללא כרטיס לאירופה אז זה יהיה כישלון גדול" אמרו בחיפה. במהלך האימון אתמול (שלישי), התרחש עוד אירוע לא נעים סביב ירדן שועה. החלוץ התעמת במהלך אחד המשחקונים עם חבריו לקבוצה והדבר גרם לכעס אצל המאמן מרקו בלבול שהעיף את השחקן מהאימון. "כנראה שההשעיה של שבוע שעבר לא הספיקה לו", אמר גורם בחיפה.

בינתיים, במועדון עסקו בבעיות המשמעת של התקופה האחרונה כאשר האחרונה הייתה של מוחמד עוואד שירק על יהב גורפינקל במהלך ההפסד 2:0 להפועל חדרה. כזכור, במועדון השעו את השחקן לשלושה ימים והחלוץ צפוי לחזור לאימונים בסוף השבוע. במועדון אומנם הודו כי כבר אחרי המשחק כאב עוואד את המעשה ואף התנצל עליו גם בפני המועדון וגם בפני גורפינקל, אך עדיין מדובר במעשה חמור. בכל מקרה, בקבוצה הבהירו לשחקנים כי מעתה נושא המשמעת יילקח עוד יותר בחשבון ומעתה כל שחקן יקבל עונש כבד. "מעתה כל עבירת משמעת תביא לקנס גבוה. המועדון לא יסבול התרופפות בנושא משמעת מכל סוג", אמר גורם בכיר במועדון.

בנושא אחר, המאמן מרקו בלבול שוחח לאחרונה עם ראשי הקבוצה וביקש לעשות מאמצים גדולים בכדי להשאיר את הקשר קרים פריי. כפי שפרסמנו, במועדון אף שלחו נציג שייפגש עם קבוצתו הטורקית, בשאקשהיר בכדי להגיע לסיכום על דמי ההעברה אבל זה טרם קרה ובחיפה יבקשו להשאיל את השחקן לעונה נוספת עם אופציית רכישה בסוף העונה הבאה.מוחמד עוואד מורחק (דני מרון)


עוד במכבי חיפה, קשר הקבוצה לשעבר ומנהל מחלקת הנוער של הירוקים גוסטבו בוקולי החליט לעזוב את המועדון לאחר 15 שנים. הישראלי-ברזילאי לראשי המועדון לפני מספר חודשים כי בכוונתו לעבור לתפקיד בו יוכל לעזור לקהילות נזקקות ולבצע פרויקטים חברתית בקהילת "אוניברסל".

בוקולי אמר היום לאתר הרשמי: "אני מתנדב המון שנים בקהילה הזו, אבל בסוף השנה שעברה ביקשו ממני לעבוד בה באופן מלא. התלבטתי המון, כי מכבי היא הבית שלי, אבל מצד שני אני רוצה לתרום לקהילה ככל האפשר. אחרי 18 שנה בישראל, בהן קיבלתי כל כך הרבה אהבה, הגעתי עם עצמי להבנה שלהתעסק רק בכדורגל זה יהיה סוג של פספוס. מכבי ביקשה שאשאר עד סוף העונה וכמובן שנשארתי באהבה גדולה. זה הזמן להיפרד כאיש שעובד במכבי חיפה, אבל המועדון הזה יהיה תמיד הבית שלי ואני ירוק לנצח".


אחרי 15 שנים בירוק גוסטבו בוקולי יוצא לדרך חדשה (ערן לוף)
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ