תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צפו: שחקני אתלטיקו מדריד בישראל, נפגשו עם אלונה ברקת

אתלטיקו מדריד נחתה בישראל (צילום: עמר בנוביץ')
סגנית אלופת ספרד ושלל כוכביה הגיעו ארצה לקראת משחק הראווה החגיגי באצטדיון טדי נגד בית"ר ירושלים (שלישי ב-19:30). דני בנעים, שאמון על הבאתם: "אף אחד לא יעצור את המשחק"
לאחר שסיימה את העונה במקום השני בטבלה עם 2:2 בחוץ נגד לבאנטה, אתלטיקו מדריד נחתה היום (שני) בישראל לקראת משחק הראווה שייערך מחר (שלישי ב-19:30) באצטדיון טדי נגד בית"ר ירושלים. לארץ הגיעו כל הכוכבים הגדולים של אתלטיקו מדריד וביניהם גם אנטואן גרייזמן ודייגו גודין, עבורם המפגש מול בית"ר יהיה המשחק האחרון במדי המועדון.
דניאל בנעים, מנכ"ל קבוצת קומטק, שאמון על הבאת הקבוצה הספרדית לישראל, אמר על החשש לקיום המשחק בעקבות מחלוקות שנותרו בין המשטרה לעירייה: "זה ייפתר, אני לא מאמין שמשהו ישתבש. אתלטיקו נחתה עם כל שחקניה, כפי שהיא הבטיחה וגם קיימה. אני מתרגש, אף אחד לא יעצור את המשחק. גריזמן, גודין, סימאונה, כולם פה. הם מתנהלים בצורה מקצועית ונעימה".אנשי ושחקני אתלטיקו מדריד שוהים במלון הילטון בתל אביב במהלך הביקור ועוד הם אכלו ארוחת ערב חגיגית אצל עידן עופר, אחד מבעלי הקבוצה, כשגם בעלי הפועל באר שבע אלונה ברקת נכחה. מחר הם צפויים לבקר באקדמיה בבאר שבע ובמשרדי פלוס 500, שהם הספונסרים הראשיים של הקבוצה.גודין בארץ הקודש (בני דויטש)


בנעים קיבל את פני גריזמן והכוכבים (בני דויטש)


גם דייגו קוסטה הגיע (בני דויטש)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ