תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גולן: "נמשיך להישען על מושאלים ממכבי ת"א וממכבי חיפה"

בני יהודה - הפועל חדרה 2:1
היועץ המקצועי של הפועל חדרה ב-103FM: "בחרנו באורי גוטמן כי אנחנו צריכים לחשוב מחוץ לקופסא - האחריות עליי"
אורי גוטמן, בנו של אלי גוטמן, מונה הערב (ראשון) למאמן הפועל חדרה והוצג רשמית בשורות הקבוצה שנפרדה לאחרונה מניסו אביטן שחתם בהפועל תל אביב. אורן גולן, היועץ המקצועי של המועדון, דיבר בתוכנית הספורט של 103FM והסביר את מינויו של המאמן בן ה-33, ששימש בשלוש השנים האחרונות כעוזר המאמן של יוסי אבוקסיס בבני יהודה ובבני סכנין.

המינוי: "בחרנו באורי גוטמן כי הפועל חדרה צריכה לחשוב מחוץ לקופסא והיא לא יכולה להתחרות עם הכסף שמציעים למאמנים מהדרג השני. אני מאחל לאורי המון בהצלחה ואני מקווה שהוא יצמח ביחד איתנו. בכדורגל הישראלי יש המון יועצים. בדקתי לגבי אורי ולא מעט אנשים המליצו לי למנות אותו. בסופו של דבר הלכתי עם האמת שלי. שני הצדדים רצו להוציא את העסקה לפועל ולכן הכסף לא היווה שום מכשול".

האם לא מדובר בסיכון: "אני לא אוהב לדבר על דברים שעשיתי בכדורגל, אני בענף בסך הכל ארבע שנים, אבל כשלקחתי את ניסו אביטן הוא אימן רק נוער ועכשיו הוא מאמן מצליח בליגת העל. כל המאמנים הכי גדולים, בסוף, היו צריכים לעשות את הצעד הראשון ואנחנו רוצים לתת להם את הבמה לעשות את זה. אני לא מחפש תעודות ביטוח וכל האחריות היא עליי"."כל המאמנים הגדולים היו צריכים לעשות את הצעד הראשון" (הפועל חדרה)


המטרות: "כל מקום שהפועל חדרה תסיים מתחת למקום שני זה כישלון, אנחנו רוצים להיות מקום ראשון, סתם, אני צוחק. אנחנו רוצים להישאר בליגת העל ומכוונים להפוך לקבוצה לגיטימית. בחמש העונות הקרובות אנחנו רוצים להתבסס בליגת העל, לשלב יותר ויותר שחקני בית ולהשביח את הצוות.

"אחד הדברים שהכי אהבתי באורי - הוא מאוד מאמין בקבוצה. יש לנו קבוצה מספיק טובה בשביל לשרוד, נשתדל לשמר את הסגל הקיים ולעשות התאמות כראות עיניו של המאמן. היעד שלנו, מעבר למה שציינתי, הוא גם להציג כדורגל טוב. רעננה היא לא המודל שלי לחיקוי, אני חושב שבני יהודה עשתה עונה מדהימה ואם נגיע להישגים דומים, זה יהיה נפלא".

המושאלים הרבים: "עד שנדע להצמיח שחקנים ראויים במועדון שלנו, נמשיך להישען על קבוצות כמו מכבי תל אביב ומכבי חיפה. אני מקווה שזה יקרה כמה שפחות, אבל בזמן הקצר והקרוב אתם כן תראו את זה כי זה המצב".

מעמדו בחדרה: "כל מה שקשור לצד המקצועי בהפועל חדרה, מהילדים ועד הבוגרים, קשור אליי. כל מה שקשור לצעד הניהול נעשה על ידי הנהלת המועדון. שום שחקן לא נחפה על אף אחד, אבל שום צעד במועדון לא נעשה בלי המלצתי".


קארצב ואלמוג. חדרה תמשיך להתבסס על מושאלים (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ