תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דגני שוקל את המשך דרכו בהפועל ת"א: "מראים לו את הדרך החוצה"

אוראל דגני | אודי ציטיאט
לספורט1 נודע שהאדומים הודיעו לקפטן כי חוזהו לא ישודרג: "שכרו יישאר כפי שהיה", הבהיר גורם במועדון. השחקן צפוי להכריע בקרוב לגבי עתידו, כאשר בשלב זה ההצעה מבית"ר ירושלים אטרקטיבית מזו של באר שבע
לספורט1 נודע הבוקר (חמישי) שאוראל דגני שוקל את המשך דרכו לאחר שראשי המועדון הודיעו לו כי חוזהו לא ישודרג. בימים האחרונים הצדדים נפגשו מספר פעמים והקפטן ביקש לקבל תוספת בשכר, אולם נענה בסירוב ובסביבתו של השחקן סבורים שהפועל תל אביב מראה לו את הדרך החוצה.

"דגני לא יקבל חוזה חדש ושכרו יישאר כפי שהיה", אמר לספורט1 גורם בהפועל תל אביב, שמשאירה את ההחלטה האם להמשיך במועדון בידיו של הבלם, לו סעיף שחרור על סך 400 אלף דולר. "לאוראל יש חוזה, הוא צריך להחליט אם הוא רוצה להישאר או שהוא בעצמו יחליט להפעיל את הסעיף".

עלות חוזהו של דגני, לו שכר מהגבוהים בהפועל תל אביב, מוערכת בכמיליון שקלים וחצי ולפי גורמים המעורבים בנעשה בית"ר ירושלים והפועל באר שבע מעוניינות בבלם ומוכנות להציע לו סכום גבוה בהרבה וחוזה ארוך טווח. מקורביו של הקפטן טוענים שהוא יקבל החלטה בקרוב כאשר ההצעה מהבירה נראית בשלב זה אטרקטיבית יותר.


בנוגע לרמזי ספורי, לו רוצים האדומים להציע חזוה חדש, עדיין לא נוצר קשר בין הצדדים ועתידו לוט בערפל. מי שאמור להאריך בקרוב את חוזהו בהפועל תל אביב הוא הבלם אדי גוטליב, כשפגישה בין הצדדים צפויה להתרחש בקרוב.



יכריע בקרוב לגבי עתידו. אוראל דגני (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ