תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בית"ר ירושלים הטילה וטו על שחרור ורד, המו"מ על אוחנה יימשך

משה חוגג מדבר באוניברסיטת בן גוריון
כפי שפורסם לראשונה בספורט1, בהפועל ב"ש קיוו לראות את הקשר עובר בעסקת חליפין, אבל בבירה סירבו לאפשרות וינסו להאיץ את המגעים גם לאור רצון השחקן לעזוב את טרנר. וגם: פגישתו של חוגג עם ראשי לה פמיליה
בבית"ר ירושלים ינסו גם היום (חמישי) לקדם את עסקת רכישתו של הקשר מיכאל אוחנה מהפועל באר שבע. כפי שנחשף אמש בספורט1, הציעו ראשי באר שבע לקבל כחלק מהעסקה את עידן ורד, אך בבית"ר ירושלים הטילו וטו על שחרורו של הקשר, שמאוד מוערך בבית וגן. ורד, שהחמיץ את החודשיים האחרונים של העונה עקב פציעה בכף רגלו, צפוי לעבור סדרת בדיקות בקרוב אצל מומחה לכף רגל כדי לקבל אבחנה מדויקת לגבי כשירותו.

ללא כל קשר לוורד כמובן, השיחות בין משה חוגג ואלונה ברקת צפויות להימשך גם היום, למרות שנכון לאתמול הפערים בין הצדדים היו גדולים. יש לציין שאוחנה עצמו הביע בשיחות סגורות את רצונו לעזוב את באר שבע וייתכן שהפרט הזה יעזור לשני הצדדים להגיע להסכמות כספיות.

בבית"ר ממשיכים במקביל גם בניסיונות למצוא בלם ישראלי, כאשר שמו של אוראל דגני, בלמה של הפועל תל אביב, נמצא חזק על הפרק. בבית"ר מודעים לסעיף השחרור של דגני שעומד על 400 אלף דולר ואם יגיע לבית וגן, הוא צפוי לקבל שדרוג לעומת שכרו אצל האדומים. שם נוסף שנמצא ברשימות של בית"ר הוא שמו של איתן טיבי, אולם גורמים בבית"ר הבהירו שלא תהיה שום פנייה לטיבי כל עוד הוא נמצא במגעים עם מכבי תל אביב ורק לאחר שימצה את השיחות להארכת חוזהו במדי האלופה, עשויה להיות אליו פנייה רשמית מבית"ר.דגני. יזכה לשדרוג בבירה, אם יעבור (אודי ציטיאט)


ועוד בבית"ר, על רקע הסערה שקמה לאחר צירופו של עלי מוחמד, נפגש אמש הבעלים משה חוגג עם נציגים של ארגון "לה-פמיליה". בימים האחרונים היו התבטאויות של חלק מחברי הארגון כנגד הבעלים, שבתגובה החליט לתבוע באופן אישי ארבעה אוהדים בגין איומים ופגיעה במוניטין של המועדון.

הפגישה הוגדרה כחיובית ועל פי עדויות ממנה, העביר חוגג מכתבי אזהרה לאוהדים במקום התביעות שתכנן, אולם לא היסס להבהיר לראשי הארגון שמעתה והלאה, כל אוהד שיאיים או יפגע במועדון, ייתבע ללא היסוס. ראשי הארגון הביעו את הערכתם לחוגג והבהירו כי הם עומדים מאחוריו ומאחורי הקבוצה וכי החתמתו של עלי מוחמד מבורכת ושהם שמחים על צירופו לקבוצה.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ