תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

כץ מאס בסחבת, הפועל חיפה זימנה את תמאש לשימוע

גבריאל תמאש גבריאל תמאש | ערן לוף
ראשי המועדון ייפגשו עם הבלם בתחילת שבוע הבא ואז יתברר עתידו: "הוא מתעכב עם ההחלטה, אז קבענו דד ליין", סיפרו בכרמל. בין הדרישות של הרומני: להשיב את עדן בן בסט לקבוצה
בהפועל חיפה רוצים לסיים את הסאגה סביב הבלם הרומני גבריאל תמאש, שבשבועות האחרונים עתידו לוט בערפל, ועל כן זימנו אותו לשימוע בתחילת השבוע הבא. השיחה תיערך ביום שני בנוכחות היועץ המשפטי של המועדון אורן שטרלינג ולא מן הנמנע שגם הבעלים יואב כץ ייקח חלק בשיחה באמצעות ה-"סקייפ".

על פי גורמים במועדון, הנטייה היא להיפרד מהבלם שאינו מסכים לקבל את רוע הגזירה שהוטלה עליו על ידי אנשי המועדון, כתוצאה מעבירות המשמעת שעבר בתקופה האחרונה. כזכור, כץ הציע לתמאש חוזה חדש ובו קיצוץ בשכרו לחודשים הקרובים, כשלאחר מכן חוזהו המקורי ישוב לתוקף בהנחה שלא יעבור עבירות משמעת נוספות.

לספורט1 נודע כי מעבר לרצון לקבל לפני חתימת החוזה את המענק שמגיע לו ולחלק נוסף משחקני הקבוצה על זכייה בגביע המדינה לפני שנתיים, תמאש גם ביקש להחזיר לקבוצה את החלוץ עדן בן בסט. גורם בחיפה אמר: "תמאש צריך להגיד תודה שהוא נשאר במועדון, אבל הוא מתעכב עם ההחלטה אז קבענו דד ליין". בצוות המקצועי מחכים להחלטה סופית, אבל מתחת לפני השטח נבדקות אופציות נוספות של בלמים ישראלים וזרים. מעבר לכך במועדון ממשיכים לחפש אחר מגן שמאלי וחלוץ.בן בסט. תמאש עשוי להיחתך, אבל ביקש שהחלוץ ישוב (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ