נס ציונה תבקש ממכבי חיפה להשתתף בשכרו של עומרי גלזר

עומרי גלזר
עומרי גלזר | אריאל שלום

העולה החדשה רוצה את שוער מכבי חיפה ומקווה להגיע להסדר מול הירוקים. במועדון מחכים לתשובה מעיריית ראשל"צ לגבי שיפוץ האצטדיון, כשישנה אפשרות שהקבוצה תשחק במושבה או באשדוד

העולה החדשה, סקציה נס ציונה, החתימה בסוף השבוע את שחקן הרכש הראשון לעונה החדשה, קשר מכבי נתניה איילון ירושלמי. במועדון מקווים לקדם השבוע את בניית סגל הקבוצה ובין השחקנים שרוצים לראות הוא שוער מכבי חיפה עומרי גלזר. הירוקים רוצים לאפשר לשוער הצעיר לצאת לעונת השאלה, וגם השוער עצמו הביע רצון לקבל דקות משחק רבות יותר מתוך אמונה כי מדובר בשנה משמעותית בקריירה שלו.

בכל מקרה, בנס ציונה טרם נפגשו עם גלזר לגבי תנאי שכרו ומבינים כי מדובר בשוער יקר במסגרת תקציב המועדון, ולכן לא מן הנמנע שבקבוצה יבקשו שמכבי חיפה תשלים חלק משכרו של גלזר.

סוגייה נוספת ואף חשובה יותר היא סביב המגרש הביתי של נס ציונה בעונה הבאה. במועדון מחכים לתשובה מעיריית ראשון לציון בנוגע לשיפוץ האצטדיון המקומי ואם וזה לא יסתדר, בנס ציונה ירצו לשחק באצטדיון במושבה. בכל מקרה, ישנה אפשרות כי נס ציונה תפתח את העונה באצטדיון באשדוד, אם אצטדיון בלומפילד לא ייפתח בזמן וחלק מקבוצות התל אביביות ימשיכו לשחק בפתח תקווה. במצב כזה, תיאלץ נס ציונה לחפש אופציות חלופית ואף עשויה לפתוח את העונה באצטדיון באשדוד. “אנחנו מקווים כי הנושא ייפתר במהרה ולטובה עבורנו”, אמרו בנס ציונה.

עומרי גלזר. מבוקש בשורות העולה החדשה (מאור אלקסלסי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי