תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דולב חזיזה נפגש עם ראשי מכבי חיפה, יובל אשכנזי ייפגש במהלך היום

מכבי נתניה - מכבי חיפה 2:1
הירוקים רוצים לסגור את העסקה מהר ככל האפשר מול בני יהודה, זנטי דורש כפול מההצעה של הכתומים. גורם בחיפה: "העסקה הזאת תוציא את המיץ לכולם אבל זה ייסגר". מאמץ אחרון לשכנע את רוקאביצה לחתום על חוזה חדש
הטרייד בין מכבי חיפה לבני יהודה קרוב להיסגר: בקרב הירוקים אופטימיים לגבי העסקה, ומאמינים שדולב חזיזה ויובל אשכנזי יגיעו לכרמל בקרוב. בתמורה, בשכונת התקווה יקבלו את עמית זנטי, איתן וולבלום וכ-2.5 מיליון ש"ח. כאמור, הפרטים כבר סגורים, כאשר חיפה תשמור על 50% מכרטיסו של זנטי ואילו וולבלום יגיע בהשאלה.

מנכ"ל חיפה אסף בן דב נפגש אתמול (שני) עם נציגיו של חזיזה והצדדים סיכמו על חוזה לשלוש שנים, והיום תיערך פגישה דומה עם הקשר יובל אשכנזי. מאידך, בני יהודה אמורה לסכם את תנאיו של עמית זנטי כאשר בינתיים יש פערים בין הצדדים.

בחיפה אמרו: "העסקה הזאת תוציא את המיץ לכולם, אבל זה ייסגר. המטרה שלנו היא לסגור את הכול היום על מנת שגם חזיזה וגם אשכנזי יעברו בדיקות רפואיות לפני היציאה מחר למחנה האימונים. זנטי מבין שעדיף לו להגיע להסדר, כי זה יקדם לו את הקריירה".


זנטי. "מבין שזה יקדם לו את הקריירה" (מאור אלקסלסי)

זנטי. "מבין שזה יקדם לו את הקריירה" (מאור אלקסלסי)

במקביל, במועדון הירוק צריכים לקבל החלטות נוספות לגבי עתידם של המגן סאן מנחם והקשר רועי קהת, שלא בתוכניות של מרקו בלבול. הכוונה היא להגיע עימם להסדר ולא להוציא אותם למחנה האימונים. בנוסף, הירוקים ינסו לעשות מאמץ אחרון בגזרתו של ניקיטה רוקאביצה במטרה לשכנעו לחתום על החוזה החדש שהוצע לו כדי שגם הוא ייצא עם הקבוצה למחנה האימונים.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ