תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בצ'יראי כבש, מכבי נתניה סיימה ב-1:1 מול גורניק זאבז'ה

פאטוס בצ'יראי | מאור אלקסלסי
היהלומים של דראפיץ' וברדה לא השכילו להכניע את היריבה הפולנית ונותרו ללא ניצחון אחרי שני משחקים במחנה האימונים, ביום שני יפגשו את א.א.ק אתונה היוונית. הנבחן סימון פירקל פתח בהרכב
מכבי נתניה סיימה הערב (שישי) בתוצאת תיקו 1:1 את משחק האימון השני שלה במחנה האימונים בפולין, מול גורניק זאבז'ה המקומית. הקבוצה של דראפיץ' וברדה עלתה בהרכב מעט שונה במטרה לנסות מערך מעט הגנתי יותר, כאשר סתיו פיניש פתח במקומו של יחמיר היקה, כשגם בהגנה צמד המגנים ויקי כחלון וג׳ונתן בורנשטיין הוחלפו במוחמד זבידאת והנבחן האוסטרי סימון פירקל.

כמו במשחק הראשון במחנה מול סאנדציה, היהלומים הגיעו למספר מצבים לא קטן במחצית הראשונה, כשבאחד מהם מצא גבי קניקובסקי בכדור רוחב את פאטוס בצ׳יראיי, שהוריד את הצהובים ליתרון במחצית. עם פתיחת המחצית השנייה, יצאו מוחמד זבידאת, טים הויבך, אלמוג כהן, רועי קהת וגיא מלמד וכעבור תשע דקות ספגה נתניה את שער השוויון. עד לסיום, ניסו שתי הקבוצות להכריע את המשחק, כאשר רוי קורין הצעיר כמעט עשה זאת כשהגיע לשני מצבים באותה ההתקפה, אך נכשל.

לאחר שני משחקים נתניה עדיין ללא ניצחון במחנה האימונים, כאשר ביום שני מצפה לה המשוכה הקשה ביותר: א.א.ק אתונה היוונית, לפני החזרה ברביעי לארץ. הבוקר פרסמנו כי במכבי נתניה נרשמה הקלה גדולה לאחר שנודע כי השוער גולן אלקסלסי לא סובל מקרע ברצועה הצולבת והמשמעות היא שיוכל לשוב לכשירות מלאה תוך חודש עד חודש וחצי.


הרכב נתניה
: רז כרמי, מוחמד זבידאת, טים הויבך, רומן גולובארט, סימון פירקל, אלמוג כהן, סתיו פיניש, גבי קניקובסקי, רועי קהת, פאטוס בצ׳יראיי וגיא מלמד. כן שותפו: ויקי כחלון, דולב אזולאי, ניקו אולסק, אביב אברהם, יחמיר היקה, ג׳ונתן בורנשטיין, רוי קורין, יובל שדה, רון אשכנזי, מתן לוי.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ