תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הפועל חיפה יצאה לרומניה, כץ: "מי שרוצה את תמאש, יצטרך לשלם"

גבריאל תמאש | מאור אלקסלסי
הקבוצה של חיים סילבס המריאה למחנה אימונים בו תערוך שלושה משחקי אימון. מהראן לאלה והאחים סער ורותם פדידה ייקחו גם הם חלק בהכנה. הבעלים יצטרף וצפוי להיפגש עם הבלם בן ה-35
הפועל חיפה המריאה היום (שלישי) למחנה האימונים ברומניה, בו הקבוצה תערוך שלושה משחקי הכנה נגד גלוריה ביזאו, סי אס מיובאני וראפיד בוקרשט. המאמן החיים סילבס כבר אתמול פרסם את סגל השחקנים שייצא למחנה ורשימה נמצאים בין היתר, החלוץ מהראן לאלה שמרשים מקצועית וצפוי לחתום על חוזה לעונה הקרובה וכן גם שני האחים פדידה, סער ורותם, ייצאו עם הקבוצה וצפויים לחתום.

לפני ההמראה אמר סילבס: "אנו יוצאים למחנה כדי לגבש את היסודות החברתיים והמקצועיים של הפועל חיפה העונה. בעבודץ צוות קשה ומדויקות, בתשוקה, באהבה גדולה ובחיוך - נשתמש בכל התנאים העומדים לרשותינו כדי להצליח במשימה הזו ולחזור קבוצה מגובשת וטובה יותר".

במהלך המחנה מצפים להצטרפותו של הבלם הרומני גבריאל תמאש, שצפוי להיפגש עם הבעלים יואב כץ שבעצמו ינחת ביום רביעי ברומניה. אתמול פורסמו דיווחים בתקשורת הרומנית שאסטרה ג'ורג'יו נמצאת במשא ומתן מתקדם עם הבלם.


בחיפה לא מתרגשים מהדיווחים וכץ עצמו התייחס לכך ואמר: "אני צפוי להיפגש עם תמאש ברומניה ומקווה שנסדר הכול והוא יישאר אצלנו. בכל מקרה מי שרוצה בשירותיו יצטרך לשלם להפועל חיפה".מצטרף למחנה האימונים וצפוי לחתום. מהראן לאלה (מאור אלקסלסי)

בנושא אחר, בחיפה החליטו בשלב זה להמתין להגעתו של החלוץ אמרי וולשמן שצפוי להצטרף לקבוצה בתחילת חודש אוגוסט, החלוץ משחק בפורג' הקנדית שאינה מעוניינת לשחררו בשלב מוקדם יותר. בחיפה מנסים לשכנע את הקבוצה, אך בשלב זה אין התקדמות. כץ התייחס לסוגיה: "זה מצב לא מושלם עבורנו שהוא לא ייעשה את המחנה איתנו אבל בינתיים אנחנו מחכים לו".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ