תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אביטן: "בחלום הכי גרוע שלי לא חשבתי שככה נפתח עונה"

ניסו אביטן | עדי אבישי
המאמן לא הצליח להסתיר את האכזבה לאחר ההפסד לעולה החדשה: "אני יודע בדיוק מה צריך לתקן". ניר לקס: "גאה להיות הקפטן". רז נחמיאס: "תמיד כיף לנצח את האקסית"
הפועל תל אביב סיימה את קמפיין גביע הטוטו שלה עם ארבעה הפסדים בארבעה משחקים, כשהאחרון הגיע הערב (חמישי) בצורה מאכזבת. האדומים עלו ליתרון מוקדם על העולה החדשה מנס ציונה, אך שמטו את היתרון כבר לאחר 3 דקות. בדקה ה-71, סאייקו טורה השלים את המהפך.

האדומים עברו שבוע מלא התרחשויות, ביניהם סאגת עומר דמארי ופרשת אוראל דגני, ונראה שהרעש מחוץ למגרש השפיע על היכולת בכר הדשא. מאמן האדומים, ניסו אביטן, לא היה נשמע מרוצה בכלל בסיום: "בחלום הכי גרוע שלי לא חשבתי שככה נפתח את העונה. זה לא נעים שהופכים עלייך את התוצאה. יש דקות שאנחנו יודעים לעשות את הדברים נכון, אבל התוצאה חשובה. אנחנו לא מצליחים לייצר יכולת טובה לאורך 90 דקות וזה מאכזב. אין ספק"

על מצב הסגל שלו אמר: "הסגל הזה לא מושלם מבחינתי. חסרים שחקנים ועבר עלינו שבוע לא שקט, אני יודע בדיוק מה אני צריך. מבחינתי אנחנו נצטרך לפתור את כל הבעיות שיש לנו".

"הסגל עדיין לא מושלם" (עדי אבישי)

על המטרות לעונה הקרובה: "להפועל ת"א יש פוטנציאל להיראות טוב ולייצר תוצאות. אני לא חוזר בי מהמטרה - להגיע לפלייאוף העליון. אני יודע בדיוק מהי האחריות שלי, עד עכשיו זה מה מאכזב מאוד, אבל אני יודע איך לפתור את הבעיות שלנו".

על היעדרותו של אוראל דגני החולה: "שחקן הגיע למשחק וטוען שהוא חולה - אין לנו מה לעשות. הוא ביקש לא לשחק אז הוא לא משחק. אני מציין עובדות. אני לא מתעסק בתיאוריות, אם שחקן מגיע למשחק ומודיע שהוא חולה, מבחינתי הוא לא יכול לשחק".
על הישארותו של עומר דמארי: "העמדה שלי מאוד ברורה - אני שמח שעומר בחר להישאר איתנו, הוא הגיע לסיכום עם ההנהלה בעניין הכספי, העניין המקצועי אף פעם לא היה על הפרק, הוא שחקן חיובי ומצוין ואנחנו שמחים שהוא איתנו. הוא לא שוחרר, הדלת הייתה פתוחה בפניו תמיד והיו לו כמה אופציות. הוא צריך זמן לחזור לעצמו. כולנו יודעים למה הוא מסוגל ומה הוא יודע לעשות. הוא צריך לחזור לכושר משחק, אני מקווה שהוא יתרום לנו, מבחינה מקצועית ומבחינה מנטאלית, בזכות הניסיון שיש לו".

ניסו אביטן: "שמח שעומר דמארי נשאר" (עדי אבישי)

הקפטן הטרי, ניר לקס אמר לאחר המשחק: "לא נעים להפסיד. זה גביע הטוטו, נלמד מהטעויות ואני מקווה שבליגה נתקן. אני לא מקבל שהצגנו יכולת חלשה. ברוב המשחקים, וגם היום שלטנו וספגנו מטעויות שלנו. אנחנו נתקן את זה".

על מינויו לקפטן: "מבחינתי זה כבוד גדול להיות הקפטן של הפועל ת"א, זה תמיד היה החלום שלי. הצוות המקצועי החליט ואני גאה. אני בטוח שבליגה נהיה קבוצה אחרת".


"גאה להיות הקפטן" - ניר לקס (דני מרון)

בצד המנצח, רז נחמיאס, אקס האדומים אמר לאחר המשחק: "תמיד כיף לנצח את האקסית, במיוחד אחרי ששחררו אותי. בסך הכל הקבוצה שיחקה טוב, נלחמנו ואני שמח שניצחנו. נתתי עונה טובה בהפועל רמת גן, נס ציונה רצו אותי ואני שמח להיות פה. אני רוצה להוכיח שהמקום שלי הוא בליגת העל. אני מאמין בעצמי וחושב שאני יכול לעשות את זה"
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ