תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

החלוץ חואן לסקאנו נחת ויצטרף לאימוני הפועל ת"א

חואן לסקאנו | Epsilon/Getty Images
הארגנטינאי הגיע לישראל וינסה להרשים את אביטן, עשוי להישאר לצורך התרשמות עד למשחק גביע הטוטו נגד כפ"ס. אכזבה בקבוצה מפתיחת העונה הכושלת, פירסמן יוזמן לשיחה וגם בוזגלו ואלטמן חטפו: "נראים אבודים"
הקמפיין הכושל של הפועל תל אביב בגביע הטוטו הדליק נורה אדומה אצל האדומים, שיפגשו את הפועל כפר סבא בקרב על מקום 13/14 האחרונים בגביע הטוטו. במועדון קיבלו באכזבה את היכולת של הקבוצה, ששוב שמטה יתרון נגד העולה החדשה מנס ציונה: "יותר מדי שחקנים שאמורים לעשות את ההבדל מעונה שעברה נמצאים בכושר ירוד, ללא אנרגיה או התלהבות. כשבוזגלו, אלטמן, פירסמן ופריירה נראים אבודים במגרש, כל השאר נדבקים אליהם".

מי שמקווים במתחם חודורוב שיוכל לשפר את החלק הקדמי הוא החלוץ הארגנטינאי, חואן אדוארדו לסקאנו שנחת בישראל ועשוי להשתלב נגד הפועל כפר סבא בשבוע הבא. תנאי השכר של השחקן סוכמו, ורק לאחר התרשמות בת מספר ימים תתקבל ההחלטה הסופית.

למעשה, ראשי הפועל ת"א סיכמו עם החלוץ על כך שהחל ממחר בבוקר הוא ייבחן ואחרי שלושה ימים תתקבל ההחלטה אם להשאירו עד למשחק נגד כפ"ס, בסיומו הוא יקבל תשובה סופית אם הוא זוכה לחוזה בקבוצה או שמא יסיים את דרכו כנבחן. יש לציין שלסקאנו לא שיחק בחודשים האחרונים ואם יוחלט להחתימו, תוכן עבורו תוכנית אישית במטרה להכשירו למשחק פתיחת העונה בליגה נגד מכבי נתניה.


היום (שלישי) שחקני הקבוצה קיבלו יום חופש, וברביעי המאמן ניסו אביטן יערוך שיחות אישיות לשחקנים המובילים כדי לנתח את הסיבות ליכולת הירודה שלהם בהכנה. אחד מהשחקנים שיוזמן לשיחה בוודאות הוא מרווין פירסמן, ששיחק אתמול כבלם ומציג יכולת חלשה לאחרונה. במועדון מרגישים שהבלגי מתעצבן על הדשא לעתים קרובות מדי ושעליו לחזור להראות את היכולת שהפכה אותו לשחקן משמעותי בקבוצה בעונה שעברה. פירסמן יוזמן לשיחה (אודי צטיאט)

מי שתפס את הכותרות כהרגלו אמש הוא אוראל דגני, שטען שאינו חש בטוב ונעדר מהמשחק אמש. התנהלותו של הקפטן-לשעבר ממשיכה להעלות סימני שאלה במתחם חודרוב. דגני עדיין לא פרסם הודעת הבהרה לגבי עתידו במועדון, והאפשרות שיימכר תמורת סעיף השחרור שלו עדיין קיימת. גורמים במועדון מבקרים באופן פרטי את ההתנהלות של הבלם, וסבורים שהסיבה האמיתית להיעדרותו אמש היא פרשת סרט הקפטן שנלקח ממנו, כפי שפורסם לראשונה בספורט1:

"הוא היה יכול לשחק או להגיע לפחות עם חבריו למגרש" אמר גורם במועדון. "התנהלות כזאת לא מקובלת והוא צריך להפסיק. גם אם סרט הקפטן נלקח ממנו, הוא משתכר 195 אלף דולר לעונה וצריך להתנהג בהתאם".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ