תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

תורג'מן: "שאפו לשחקנים, אבל המאני-טיים יתחיל בליגה"

עמיר תורג'מן | עדי אבישי
המאמן שחגג ניצחון בכורה בסקציה נס ציונה התראיין לתכנית הספורט של 103FM ודיבר על התחושות: "עשינו את העבודה כמו שצריך נגד קבוצה כמו הפועל ת"א". על הסגל: "עדיין בהתהוות" ועל הרכש: "אין תקציב להכל"
אמש ניצחה סקציה נס ציונה 1:2 את הפועל תל אביב ורשמה ניצחון בכורה בעידן עמיר תורג'מן על הקווים. היום (שלישי) מאמנה של העולה החדשה לליגת העל התראיין בתכנית הספורט של 103FM ובין היתר דיבר על תחושותיו והפתיחה הצפויה לו בליגת העל. 

על הניצחון: "למרות שזה היה בגביע הטוטו, זה תמיד נחמד. עשינו את העבודה כמו שצריך. לא היה קל לשחק נגד קבוצה טובה כמו הפועל ת"א. אני חושב שגם ברגעים הלא טובים במשחק הצלחנו לשמור על העקרונות שלנו, ובעזרת זה ניצחנו. שאפו לשחקנים שלי, אבל המאני-טיים יתחיל בליגה"

מצב הקבוצה: "אין לי ספק שאנחנו עדיין בהתהוות. יש כמה שחקנים שאני עדיין רוצה לצרף. יש כאן בסיס טוב מאוד ונצטרך להמשיך ולהישאר צנועים".


"הצלחנו לשמור על העקרונות שלנו". שחקני סקציה נס ציונה חוגגים נגד הפועל ת"א (עדי אבישי)
"הצלחנו לשמור על העקרונות שלנו". שחקני סקציה נס ציונה חוגגים נגד הפועל ת"א (עדי אבישי)


הרכש: "יש לנו תקציב להביא עוד חלוץ או קיצוני. או להביא קשר או בלם, אבל אין לנו מספיק כדי לצרף גם וגם. זה לא שאין לנו ציפיות. לכל קבוצה יש את הדרגת קושי שלה. אנחנו צריכים לחלק את העוגה שלנו בצורה נכונה, וכך נוכל להצליח. נצטרך להישאר עם מה שיש ולהתמודד"

האירוח במושבה: "חבל שאי אפשר לשחק בנס ציונה. יש תכנית לקדם ולשחק באצטדיון בעיר והלוואי שזה יקרה בשביל נס ציונה. כרגע אנחנו משחקים במושבה ומשם אנחנו רוצים להתקדם"

על השחקנים הצעירים: "אנחנו מפתחים ומלמדים את השחקנים שלנו. זה ברור שיותר קל להביא שחקן שכבר מכיר את הליגה, אבל אני חושב שיש לנו כמה שחקנים טובים, ובסיס מצוין. נצטרך להתחזק בחוליית ההגנה וההתקפה".

תורג'מן. "נצטרך להתחזק בהגנה ובהתקפה" (דני מרון)
תורג'מן. "נצטרך להתחזק בהגנה והתקפה" (דני מרון)

פתיחת הליגה נגד מכבי ת"א: "אין ספק שהם בכמה דרגות מעלינו בכל הפרמטרים, גם אם הם יעשו רוטציות. אבל לא נבוא להתבטל מולם. אני מקווה שנעשה את המקסימום מולם".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ