תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ואלון אחמדי ישוחרר בימים הקרובים מהפועל קריית שמונה

ואלון אחמדי | דני מרון
הקשר האלבני קרוב לסיכום עם הבעלים איזי שרצקי על עזיבתו, אפשרות לעבור למכבי חיפה ירדה מהפרק. לוין זומן לנבחרת הצעירה, דגו דיבר עם השחקנים לאחר ההפסד בחצי גמר גביע הטוטו
אחרי ההפסד בתחילת השבוע למכבי תל אביב בחצי גמר גביע הטוטו, שחקני הפועל קריית שמונה חזרו אתמול (רביעי) לאימונים לאחר מנוחה קצרה לה זכו והחלו בהכנות לקראת המחזור הראשון בליגת העל, במסגרתו מסאי דגו ושחקניו אמורים לחנוך את אצטדיון בלומפילד ביום ראשון במשחק חוץ נגד בני יהודה.

באסיפה שערך דגו עם השחקנים, הוא שיבח אותם על היכולת נגד האלופה וציין כי חוסר ריכוז רגעי עשה את כל ההבדל וסידר לצהובים את המקום בגמר. במועדון גם הביעו שביעות רצון מההתקדמות של השחקנים הצעירים וביניהם המגן יובל לוין שזומן לנבחרת הצעירה של ישראל. לוין שיחק בכל משחקי גביע הטוטו בשל פציעתו של איאד אבו עביד, אך לא מן הנמנע כי ימשיך לקבל את הקרדיט גם בליגה חרף חזרת אבו עביד.

בקריית שמונה עוד בוחנים שינוי בסגל ומחפשים להתחזק בקשר אחורי במקומו של וובה ובראון, שמסתמן כי לא ימשיך בקבוצה. בראון לא בתוכניות של דגו ולכן לא היה בסגל במשחק האחרון - הוא צפוי לערוך שיחה עם איזי שרצקי לגבי עתידו.


שחקן נוסף שלא בתוכניות של הקבוצה בעל כורחם של אנשי הצוות המקצועי הוא הקשר האלבני ואלון אחמדי, שאומנם הצטיין בעונה שעברה, אך כבר בתחילת הקיץ הודיע כי אינו מעוניין להישאר. לאחרונה נערכו מספר שיחות בין נציגיו של השחקן לבין אנשי קריית שמונה ולספורט1 נודע כי הצדדים הגיעו להבנות ואחמדי צפוי לקבל בקרוב שחרור רשמי. השחקן בתחילה בחן מספר אופציות בישראל, בין השאר ממכבי חיפה, אבל זה לא צלח וכעת אחמדי מחפש לעצמו קבוצה חדשה באירופה.וובה בראון. גם הוא צפוי לעזוב בקרוב (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ