תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בית"ר פנתה לגבי ירדן כהן, הפועל רעננה דרשה מיליון דולר

הפועל רעננה - בית"ר ירושלים 1:2
לספורט1 נודע שהקבוצה מהבירה מחזרת אחרי המגן השמאלי, בקבוצה של קורצקי קבעו תג מחיר שירתיע: "שום דבר לא יוביל לעזיבתו". השחקן, שמחזיק בחוזה ארוך טווח, צפוי לערוך הופעת בכורה העונה במשחק נגד חדרה
הפועל רעננה שקיבלה הגרלה משחקים קשה מאוד כששיחקה כבר בסמי עופר נגד מכבי חיפה ולאחר מכן אירחה את בית"ר ירושלים, מתמודדת בימים האחרונים של חלון ההעברות (יינעל בישראל ב-18 בספטמבר) עם המרדף לאחר חלק משחקניה. מדובר בין היתר בחלוץ קייס גאנם המבוקש במכבי תל אביב, הפועל באר שבע ומכבי חיפה, וכן במגן השמאלי ירדן כהן אחריו מחזרת בית"ר ירושלים בעת האחרונה.

לספורט1 נודע, בית"ר ירושלים פנתה לגבי המגן השמאלי ורצתה לנהל מולו משא ומתן וקיבלה הבהרה: תג המחיר הוא מיליון דולר, סכום שהרתיע נכון לעכשיו את הקבוצה מהבירה. גורם בכיר בהפועל רעננה: "אנחנו לא מתעסקים בנושא הזה. שום דבר לא יוביל לעזיבתו. אין לנו מה להוסיף". כרגע המגן שהחל את דרכו בנוער של מכבי חיפה אינו משחק בשל פציעה מסיום העונה שעברה (ניתח ברצועת הקרסול). הוא אמור לקבל דקות ראשונות במשחק הקרוב נגד הפועל חדרה. לשחקן חוזה ארוך טווח עליו חתם בעונה שעברה. 

בקבוצה משבחים בינתיים את החלוץ קרלוס ריבאס ששיפר את כושר המשחק שלו. בקבוצה אופטימיים מהיכולת שלו באימונים ומאמינים כי יהיה שחקן משמעותי עבורם העונה. כרם ארשיד שהתאושש מפציעה ממושכת רוצה לחזור למאבק על ההרכב.ריבאס ואנסה. החלוץ מרשים באימונים (אודי ציטיאט)


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ